Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Dieta i ćwiczenia?

Junior Member
    Wszystko zależy od tego, jakich efektów oczekujesz. Sama zmiana jadłospisu, na pewno spowoduje lepsze samopoczucie. Na ćwiczenia nie musisz poświęcać całego dnia, wystarczy krótki spacer bądź wyjście na basen. Najważniejsza jest chęć, motywacja do działania. Powodzenia!

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Wszystko zostało powiedziane.
    Ostatnio edytowane przez rołk ; 07-06-2016 o 15:56

Jest wiele przykładowych diet i zestawów ćwiczeń zamieszczonych w Internecie. Jeżeli oczekujesz personalizacji polecam wynajęcie trenera personalnego

Junior Member
    Zobacz sobie fajne ćwiczenia z 5 fit energy + program fitnesowy. Jest kilka rodzai, jest w czym wybierać. Po za tym każdy rodzaj ćwiczenia trwa 25 min Jeśli przynajmniej 5 razy w tygodniu poświęcisz na ćwiczenia, będzie efekt

Junior Member
    Dieta to jeść zdrowo bez cukierków i fast foodów, a do tego trochę ruchu,. też polecam skorzystać z 5 fit energy, ćwiczenia są idealnie dobrane do tego, aby zrzuć zbędne kilogramy. A lato się zbliża!

przedewszystkim duzo ruchu ! i bez objadania sie, dieta musi byc zroznicowana

Należy unikać tuczących słodyczy na rzecz warzyw i owoców,dzięki którym dostarczysz swojemu organizmowi witaminy w ich naturalnej postaci. Dobra dieta jest kluczem do sukcesu co podkreślamy wielokrotnie na forum,plus warto ćwiczyć,cały czas być aktywnym fizycznie.

Nie byłam przekonana do tego czy sama jesli o diete chodzi dobrze układam wszystko i zanim trafiłam do dietetyka podpierałam się przepisami z diety Cambridge.

Dieta wraz z ćwiczeniami to połączenie dające najlepsze efekty. Pozdrawiam

Junior Member
    moim zdaniem tylko wtedy widac efekt

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów