Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Dieta i ćwiczenia?

Obie rzeczy są bardzo ważne. Razem idealnie współgraja

Obie rzeczy są bardzo wazne

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Według mnie ważniejsze są ćwiczenia. Dieta także pomoże, ale znacznie mniej. Chyba, że ktoś nic nie robi tylko je, a ćwiczy 20min dzinenie to efektów raczej nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez Revraak ; 06-06-2016 o 12:05

Dieta i ćwiczenia idą w parze Są najwazniejsze

Polecam isć do dobrego dietetyka i załatwić sobie trenera personalnego

Senior Member
    W Saturn Fitness udało mi się spotkać takiego trenera, który przy okazji ma wykształcenie dietetyczne, zna się dobrze na tych szczegółach żywieniowych w przypadku mojego treningu i swojego czasu bardzo mi pomógł. w Ciągu roku przyrost masy 10kg, wyniki nieźle się zwiększyły, ale też dawałem z siebie 2x więcej nic zwykle.

Junior Member
    Bez diety trening to tylko połowiczna część sukcesu i odwrotnie, więc akurat te dwie rzeczy faktycznie muszą ze sobą idealnie współgrać i żadnej z nich nie warto zaniedbywać, pamiętaj o tym. Dopiero wtedy odniesiesz sukces i oczekiwany efekt.

Wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych i do tego trening to klucz do sukcesu.

Junior Member
    Jakie są najlepsze rowery miejskie ? Może znacie jakiegoś producenta, którego możecie polecić? A może posiadacie jakieś rowery, którymi chcecie się pochwalić? Chce kupić sobie rower, ale nie wiem na co zwrócić uwage. Dlatego proszę Was o pomoc w kupnie takiego sprzętu.

Samą zdrową dietą nic nie zdziałasz. Oczywiście zauważysz poprawę wyglądu skóry, włosów. Jeśli chcesz zmienić jakoś swoją figurę to niestety ćwiczenia są niezbędne. Ja od samego na samym początku, gdy chciałem zmienić swój wyglad to zainwestowałem w najlepsza bieżnia magnetyczna . W połączeniu z dietą bardzo szybko zrzuciłem nadmiar kilogramów

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów