Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Książki o fitness

 1. #1

  Książki o fitness

  Możecie tu wrzucać jakieś fajne i pożyteczne książki o fitness i ogólnie o ćwiczeniach? Chodzi mi głównie o sferę siłową, z fitness, ewentualnie zumba jeszcze, ale żadne bieganie czy jazda na rowerze, pływanie - takie dyscypliny nie :-) Dzięki z góry:-)

 2. #2
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  6
  Fitness styl życia, Wydawnictwo: ConCorda
  Pozycja ta zawiera szereg profesjonalnie opracowanych kategorii z zakresu prawidłowego żywienia takich jak: a) gotowy siedmiodniowy plan dietetyczny, b) opisy diet odchudzających, c) opisy diet utrzymujących prawidłową wagę ciała, d) spis wyselekcjonowanych produktów dobranych do każdej z diet.
  Ponadto w książce odnaleźć można dokładnie opracowane zagadnienia z tematu treningu: a) zestaw przyjemnych ćwiczeń aerobowych, b) trening interwałowy, c) spis elementów motywacyjnych.

 3. #3
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  4
  Mark Vella. Anatomia w treningu siłowym i fitness dla kobiet.
  Wnikliwie opracowany, bogato ilustrowany poradnik przeznaczony dla kobiet pragnących poznać, jak pracuje ich ciało podczas ćwiczeń. Pomaga w stworzeniu osobistego programu treningowego.

 4. #4
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  3
  Iza Czajka. Fitness w wielkim mieście XD
  "Fitness w wielkim mieście" powstał dla kobiet, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele, ale bez zmuszania się do morderczego wysiłku. Autorka, ekspert w dziedzinie dietetyki i fitnessu, fascynatka aktywności, rozwiewa ponury mit, że dobra forma i wygląd muszą iść w parze z potem, bólem i drakońską dietą. Pokazuje aktywność fit jako fantastyczną przygodę i rozrywkę, a nawet styl życia. Bo ćwiczyć można w każdej chwili, wszędzie i na tysiąc sposobów. Cała tajemnica tkwi w odpowiednim dobraniu rodzaju aktywności do indywidualnych predyspozycji, upodobań i wymarzonych celów. "Fitness w wielkim mieście" jest dowcipną, ale opartą o rzetelną wiedzę mapą po bogatym świecie fitnessu, a także prywatnym instruktorem, który w każdej kobiecie obudzi świadomą swojej siły, urody i seksapilu Kobietę Fit.

 5. #5
  Jolanta Bąk. Fitness - Ruch. To dzięki niemu poprawia się nasza sprawność fizyczna i umysłowa, stajemy się bardziej społeczni i zmotywowani do pracy. Jesteśmy zdrowsi i zadowoleni z życia. Jesteśmy ludźmi sukcesu. Jesteśmy fit. Aby żyć zdrowo i aktywnie, nie trzeba specjalne zmieniać trybu życia. W poradniku Fitness zamieszczono garść niezbędnych informacji dla osób, które chciałyby zrobić coś dla swego zdrowia, poczuć się młodziej i atrakcyjniej. Omówiono poszczególne działania, które w efekcie pozwolą być sprawniejszym i smuklejszym. Wyjaśniono, dlaczego tak ważne dla naszego organizmu jest odpowiednie odżywianie i uprawianie sportu. Czytelnik znajdzie tu również opisy i przykłady najpopularniejszych i najciekawszych zajęć oferowanych przez kluby fitness.

 6. #6
  Fitness po porodzie (seria Chic).
  Ciało kobiety po ciąży jest zmęczone i wymaga szczególnej uwagi. Nie wiesz jak mu pomóc, posłuchaj rad Erin O`Brien, znanej prezenterki fitness, mamy dwójki dzieci. Wystarczy zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie aby bez przemęczenia przywrócić ci pozytywną energię.
  Przygotowany program ćwiczeń koncentruje się przede wszystkim na partiach mięśni, które uległy osłabieniu podczas ciąży i brały aktywny udział przy porodzie. Są to mięsnie otaczające miednicę, mięśnie nóg i pośladków oraz mięśnie grzbietu. Ćwiczenia te nie tylko przyniosą ulgę twoim zmęczonym i przykurczonym mięśniom, ale również pomogą ci się odprężyć i zrelaksować.

 7. #7
  Tomasz Brzózka. Fitness dla mężczyzn.
  Fitness – pojęcie, które szturmem wdarło się do siłowni na całym świecie i zrewolucjonizowało podejście do aktywności fizycznej. Co tu jest na rzeczy? Jak się ma ten cały fitness do starej, sprawdzonej kulturystyki? Otóż fitness wnosi coś więcej, niż rozbudowa masy mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Oczywiście znajdziecie w tej książce szczegółową prezentację i wizualizację ćwiczeń, treningów i cyklów treningowych. Ale to nie wystarczy. Trzeba pomyśleć o odpowiednim żywieniu, o relaksie i regeneracji. O sensie pracy w siłowni i nowym spojrzeniu na swój organizm, jako całość. Rzeźba to jedno. W fitnessie dochodzi praca nad balansem i koordynacją.

 8. #8
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  3
  Alexander Jordan, Martin Hillebrecht. Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch - dzięki swoim wyjątkowym właściwościom piłka do fitnessu, jak żaden inny sprzęt sportowy, sprzyja temu, by ruszać się jak najwięcej. Wszyscy – i ci młodzi, i ci trochę starsi – mogą wykonywać różnorodne ćwiczenia właściwie wszędzie: w domu, w czasie wolnym, w pojedynkę i w grupie. Poradnik, który oddajemy w ręce Czytelników, zawiera teorię przedstawioną w przystępny sposób, a także wiele ćwiczeń z piłką z dokładnym opisem różnych wariantów ich wykonywania. Dzięki konkretnym programom ćwiczeń każdy może opracować swój indywidualny schemat treningu.

 9. #9
  Junior Member
  Dołączył
  Jul 2015
  Posty
  1
  bardzo lubię książki biograficzne. Ostatnio mi się bardzo spodobała książka Ibrahimowica biograficzna. Wszystko opisane tam było bardzo fajnie nie żałuję, że ją kupiłem i teraz zamierzam kupić sobie biografię na pewno Xaviego. Zobaczę czy mi się uda ją jeszcze dostać.

 10. #10
  Junior Member
  Dołączył
  Jul 2016
  Posty
  1
  Sealfit. W osiem tygodni do sprawności Komando Fok.
  W osiem tygodni do sprawności Komando Fok to przemyślany program treningowy oparty na szkoleniu jednostek specjalnych Navy Seal. Wszystkie ćwiczenia zostały dokładnie opisane i zilustrowane, a ich poprawne wykonanie można zobaczyć na filmach szkoleniowych na stronie internetowej sealfit.com. Nie potrzebujesz do tego kosztownych urządzeń, a codzienny trening szybko stanie się przyjemnością. Sealfit to również filozofia i sposób życia. Każdy z obszarów życia wojownika oraz każdą z cech przynależnych komandosom poparto nierzadko wstrząsającymi przykładami ze służby wojskowej Marka Divine’a.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •