Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jaki plecak dla aktywnych?

Jaki plecak dla aktywnych?

Należę do osób, które uwielbiają wolny czas spędzać aktywnie - zwłaszcza teraz kiedy za oknami jest tak piękna pogoda. Najczęściej wybieram rower - pakuję jedzenie, picie i inne przydatne gadżety i wyjeżdżam na całodniowy rejs. Do tej pory korzystałem z koszyczka rowerowego teraz pomyślałem, że wygodniejszą formą byłby plecak. Nie interesują mnie jakieś bardzo drogie i markowe produkty typu adidas ale podobno marka camel oferuje ciekawe i niezbyt drogie produkty dla osób aktywnych. Znacie markę? Możecie wypowiedzieć się co do jakości produktów?

Szczerze mówiąc "niezbyt drogie" to w przypadku tego posta pojęcie względne :P Fakt faktem plecaki nie kosztują 5000 zł, ale do tanich również nie należą :P Ja na temat tej marki słyszałem wiele dobrego, ale niestety nie posiadam żadnego gadżetu od nich. Ponoć produkują solidne plecaki, dlatego cena jest jaka jest :P Nie ma co gdybać, trzeba kupować :P

Ja też uwielbiam spędzać czas aktywnie, szczególnie na wycieczkach rowerowych za miasto. Do tej pory wszystkie niezbędne rzeczy trzymałam w torbie na ramię, ponieważ na rowerze nie mam zamontowanego koszyka, ale teraz, gdy jest tak upalnie po prostu pasek od torebki wrzynał mi się w skórę. Kupiłam więc lekki plecak model Camel Active w kolorze jasnego brązu i do niego żelowe nakładki na paski i teraz jest idealnie.

Junior Member
    Spokojnie, plecak camel nie jest taki drogi, jak plecak np. adidasa. Poza tym zakup takiego plecaka to jednorazowy wydatek na ładnych parę lat. Mam plecak tej firmy, kupiony 3 lata temu i super się sprawdza. Jest nieprzemakalny, pojemny i wygodny. Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że najlepiej będzie jak poszukasz go przez internet.
    Ostatnio edytowane przez DarenVIP74 ; 29-07-2015 o 19:37

Ja na rower kupiłem sobie zwykły, acz opływowy plecak podczas tygodnia rowerowego w Lidlu
    Plecaczek jest w stonowanych kolorach, do tego oprócz ramiączek do zakładani na plecy, to ma jeszcze dodatkowe zapinki, dzięki którym można zapiąć go w pasie i na wysokości klatki piersiowej .
    Ogólnie sprawia wrażenie solidnego i dobrej jakości...a do tego mieści mi się do niego termosik

Też mam plecak kupiony kilka lat temu w Lidlu! Wbrew pozorom, pomimo upływu tych kilku lat, trzyma się całkiem nieźle Ponadto, w swojej kolekcji posiadam również plecak wspomnianej już powyżej marki - Camel. Trochę za niego zapłaciłam, ale również jest bez zarzutów Wytrzymał kilka sezonów i zapowiada się, że wytrzyma drugie tyle, a używam go bardzo często, więc z ręką na sercu polecam wszystkim - zarówno ten z Lidla, jak i ten marki Camel

A ile możesz przeznaczyć na ten cel? Bo teraz na naszej stronie VegaSport.com.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów sportowych,w tym toreb i plecaków,które bardzo fajnie sprawdzą się podczas każdej wyprawy

Fajne plecaki ma Decathlon, dość tanie ale wysokiej jakości.
    Ostatnio edytowane przez zupiak ; 21-01-2017 o 17:16

Uprawnienia umieszczania postów