Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sklep fryzjerski online

Junior Member

Sklep fryzjerski online

Witajcie, chciałabym zakupić większą ilość kosmetyków do włosów. Zależy mi na takich porządnych i dobry kosmetykach w rozsądnej cenie. Niekoniecznie chodzi mi o rzeczy z Rossmana czy innych sieciówek. Gdzie najlepiej to kupić? Znajoma wspominała mi o tym, że można zamówić przez internet. Tylko czy jest jakiś profesjonalny sklep fryzjerski w sieci, w którym znajdę dobre kosmetyki do włosów? Nie mam w tym doświadczenia, dlatego szukam porady. Może macie jakieś doświadczenia, którymi podzielicie się ze mną?

W prawdzie kompletnie nie znam się na fryzjerskim sprzęcie czy kosmetykach, ale kilka razy kupowałam u swojej fryzjerki produkty do włosów typowo fryzjerskie których nie było w normalnych sklepach, ale po jakimś czasie stwierdziłam że przepłacam i zaczęłam zamawiać je w sklepie internetowym jest znacznie taniej a czasami nawet dostaję jakieś gratisy

Junior Member
    Możesz zamówić takie dobre kosmetyki do włosów z bardzo wielu rożnorakich sklepów internetowych, więc nie będę ci polecać jakiegośtam specjalnie konkretnego , ale na pewno będą lepsze niż takie ze sklepów zwykłych, czy innych- stacjonarnych, bo sklep profesjonalny to przecież taki, w ktorym zaopatrują się także salony fryzjerskie, więc jest wybór.

Ja często kupuję po prostu w salonie fryzjerskim, ale swoją ulubioną maseczkę sleek line kupuję właśnie w hurtowni lub w sklepie internetowym, bo niestety stacjonarnie bardzo ciężko ją dostać, a jakoś nie uśmiecha mi się bieganie po sklepach, bo zwykle i tak nie udaje mi się znaleźć tego, co bym chciała, a zakupy internetowe są szybkie i przede wszystkim bardzo wygodne i komfortowe

Masz do wyboru parę opcji, od sklepu stacjonarnego z akcesoriami fryzjerskimi zaczynając, a kończąc na zamówieniu bezpośrednio u producenta. Po drodze są jeszcze salony fryzjerskie, lokalne drogerie i sklepy internetowe lub hurtownie, ale te ostatnie chyba nie zajmują się sprzedażą detaliczną. Wystarczy na jakąś opcję się zdecydować wtedy poszukać. Ja osobiście korzystam z netu, z tego sklepu: http://lapuella.pl/ :-)
    Ostatnio edytowane przez Superdeon90 ; 04-08-2015 o 14:56

Junior Member
    Dziękuje bardzo za Wasze wszystkie odpowiedzi. Kupowanie od fryzjerek w moim przypadku odpada, bo te produkty są po prostu niesamowicie drogie. Wolałabym zamówić wszystko w jednym sklepie fryzjerskim, który ma swoją stronę w sieci. Głównie zależy mi na kosmetykach rewitalizujących i jakiś dobrych odżywkach. Macie jakiś sprawdzony adres, którym możecie się podzielić?

W zasadzie wybór masz naprawdę szeroki,a zakupy online są moim zdaniem niezwykle opłacalne bo wybór masz naprawdę szeroki,a do tego dochodzą nizsze ceny,szczególnie teraz w okresie przedświątecznym

Uprawnienia umieszczania postów