Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Budowa sylwetki

Budowa sylwetki

Witam, mam 15 lat ważę 75 kg i mam 185cm wzrostu. Trenuję sztuki walk,biegam i czasem coś powyciskam w domu. Jakie odżywki i suplementy mogę zażywać by zyskać około 19 kg masy mięsniowej (obliczone według potreningu.pl) i spalić 6 kg tłuszczu?

pozdrawiam

dodam że wczoraj zacząłem zażywać bcaa w kapsułkach po każdym posiłku

Junior Member
    Ja mogę Ci polecić 5fit energy + kreatyna na wzmocnienie mięśni. A na spalanie tkanki tłuszczowej to 5fit energy l.karnitynę. Stosuje je i efekty mnie zadowalają.

Tak na wzmocnienie polecam kreatyna a na zrzucenie tłuszczu l-karnityne. Brałam suplement na spalanie tłuszczu z tej serii 5 fit energy + i powiem szczerze, że też mi pomógł. Efekty szybko się pojawił.

hm spróbuj z therm line fast , bardzo szybko i dobrze spala tkankę tłuszczową. Jest na składnikach naturalnych tzn pieprz kajeński , zielona herbata , zielona kawa itp. Można przynajmniej na tym wspomagaczu schudnąc 1 kg na tydzien.

Autor chce przybrać masę mięśniową a Ty polecasz mu średni suplement na zbicie tłuszczu mimo tego, iż ma 15 lat i cały czas jest w fazie wzrostu i dojrzewania? Moim zdaniem zupełnie nie tędy droga, skup sie najpierw na dobrym treningu i ułóż dietę, plus wybierz ale nie odzywki a dobre witaminy uzupełniające braki w diecie, to przyniesie o wiele lepsze efekty.

Pozdrawiam TopWitaminy.pl

Junior Member
    Pełno tych suplementów na siłownie ostatnio tak zerkałem i ciezko cos wybrac skutecznego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów