Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Legginsy od liondsign.pl

Junior Member

Legginsy od liondsign.pl

Witam.
    Chciałbym przedstawić Wam markę Lion D'Sign. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem LEGGINSÓW, które idealnie nadają się na siłownię, salę treningową, crossfit czy do biegania. Posiadamy w ofercie również szorty - krótsze, perfekcyjne na zajęcia pole dance, lub dłuższe - np. na rower, czy do codziennych ćwiczeń w upalne dni.

Wiele osób doceniło już nasze produkty, zakupy u nas robiły instruktorki tańca czy fitness. Wiele dziewczyn chwali sobie nasze legginsy w użytkowaniu na siłowni. Materiał (poliester-84% i elastan-16%) jest bardzo elastyczny, dzięki czemu nie straszne im są żadne akrobacje, szpagaty i rozciągnięcia - były testowane na biegach typu RUNMAGEDON. Do tego legginsy oddychają - nie zatrzymują powietrza, co ważne przy wzmożonym wysiłku.

Nasze produkty nadają się nie tylko na siłownię i zajęcia sportowe. Są idealnym elementem stylizacji imprezowych. Idealnie nadają się również do codziennego użytku.

UWAGA!
    Wykonujemy projekty na zamówienie! Jeżeli marzą Ci się legginsy, których nie ma w żadnym sklepie, możesz zamówić je u nas, personalizujemy wzory i wykonujemy pomysły klientów. Sprawdź sama!

Zapraszamy na naszego facebooka (/dejfart), gdzie znajdziecie liczne zdjęcia produktów, oraz do naszego sklepu gdzie znajdziecie wszystkie dostępne aktualnie produkty - jeżeli nie ma czegoś w sklepie, wystarczy napisać i postaramy się to jak najszybciej dostarczyć!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Dejf ; 07-08-2015 o 10:01 Powód: dodanie załączników

Jeśli chodzi o legginsy sportowe to ze swojej strony mogę Wam polecić sprawdzić ofertę na https://gymprovocateur.com/shop/ . Zamawiałam z ich strony jakiś czas temu ubrania sportowe i to co zwróciło moją szczególną uwagę to bardzo wysokiej jakości materiał oraz duża wygoda. Jestem bardzo zadowolona z zakupu dlatego też podrzucam link, może akurat ktoś z Was również skorzysta z ich oferty

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów