Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Jak wyszczuplić pupe ?

Junior Member

Jak wyszczuplić pupe ?

Witam

Chcialbym zapyatc jak mozna wyszczuplic pupe ? Jestem facetem, od kilku lat pracuje w biurze, i to wplynelo na wyglad tej czesci moejgo ciala. Mysle o jakims orbiterku i katowaniu go codziennie przez ok 40 min. Czy to przyniesie efekt w postaci szczuplejszej pupy?

pozdr

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ogólnie nie ma możliwości, aby zrzucić wagę tylko z jednego miejsca na ciele. Przez taki trening można jedynie wzmocnić mięśnie, czyli podnieść pośladki do góry i zrobić mniej obwisłe. Jeżeli chodzi o zrzucanie tkanki tłuszczowej to orbitrek będzie jak najbardziej okej, ale tylko w połączeniu z dietą.

Junior Member
    Przegląda
    Gdańsk
    Tak to prawda. Nie można wybrać miejsca, w którym tkanka mięśniowa będzie się spalała szybciej. Ja polecam jakieś przysiady, to kształtuje mięśnie pośladków

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Jedynie zabiegi medycyny estetycznej są w stanie odessać tłuszcz z konkretnego miejsca

Wyszczuplić pupę można, ale rzeczywiście dzięki specjalnym ćwiczeniom. Będzie smuklejsza. Proponuje rozciągać mięśnie pupy potem ostro poćwiczyć np z Mel B a potem znów porozciągać.

Bieganie świetnie wpływa na modelowanie sylwetki, również w okolicach pupy. Co dwa dni biegaj przez 30-40 minut truchcikiem i po pierwszym miesiącu zauważysz różnicę

Powiem mojemu kochaniu Może weźmie sobie wasze rady do serca i zacznie ćwiczyć

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    No i motywacja właśnie jest najważniejsza, tak trzymaj

Junior Member
    dołączam się do pytania ! może zumba ?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów