Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Poszukuje szkolenia na instruktora spinning, trener personalny, dietetyka sportwoa

Poszukuje szkolenia na instruktora spinning, trener personalny, dietetyka sportwoa

Witam serdecznie , jestem instruktorem fitness i zumby. Interesuje mnie poszerzenie uprawnien w zakresie class spinning, trenera personalnego i dietetyki. Poszukuje kursow na terenie Krakowa, Warszawy, ktore dadza mi uprawniienia pozwalajace prowadzic zajecia na terenie Europy. Powiem szczerze ze szukam informacji i natrafilam na rozne materialy ktore mowia ze wg prawa nie potrzebujemy uprawnien na trenera personalengo czym jestem zaskoczona. Sama jakis czas temu robilam uprawienina na Instruktor fitness i nowoczesne formy gimnastyki co dzis okazuje sie nie istnieje (mieszkam za granica wiec nie sledze szczegolowo co potrzeba w PL do proawdzenia zajec. Z uwagi ze mieszkam za granica a w zajeciach spiinning uczesticze od wiekow poszukuje kursow typu "tygodniowy " z duza iloscia godzin abym mogla przyleciec zrobic i aby nie narazalo mnie to na wiecej kosztow. Nie mam pojecia czy bedzie to realne licze na Wasze doswiadczenie i rady co mozecie mi w tym temacie powiedziec? jesli chodzi o miasto na terenie PL moge je jak najbardziej zmienic wszytko zalezy od szkolenia. Pozdrawiam serdecznie i prosze o przyblizenie tematu

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Również przyłączam się do tego pytania. Mnie interesuje woj. małopolskie i śląskie

Senior Member
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member
    Zapraszamy do Akademii Trenerów TI Fitness na najbliższe Szkolenie Trenera Personalnego- moduł I, które odbędzie się w dniach 2.04-3.04.2016 r. w klubie TI Fitness w Warszawie, przy ul. Ciszewskiego 15- Ursynów.
    Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy myślą o karierze trenera personalnego, jak również tym, którzy już pracują jako trenerzy, ale chcieliby usystematyzować swoją wiedzę i podnieść kwalifikacje.
    Klub TI Fitness, to obecnie lider na rynku treningów personalnych. Miesięcznie przeprowadza się tam ponad 1000 treningów indywidualnych. Kadrę szkoleniową Akademii Trenerów TI Fitness stanowią najlepsi spośród trenerów, fizjoterapeuci, wykwalifikowany dietetyk oraz osteopata.
    Tematy poruszane na szkoleniu dotyczą, przede wszystkim, merytorycznej strony przygotowania Trenera, od strony wiedzy i praktyki, oraz wielu dziedzin bezpośrednio powiązanych, jak:
    ♦ strona medyczno-terapeutyczna treningu,
    ♦ odżywianie i suplementacja,
    ♦ elementy fizjologii wysiłku,
    ♦ przygotowanie motoryczne w sensie sportowym,
    ♦ kwestie biznesowe i organizacyjne dla zawodu Trenera Personalnego.

Jesteśmy przekonani, że osoba kończąca dwa moduły naszego
    szkolenia będzie wyposażona w całą baterię narzędzi do
    codziennej pracy (efektywnej i bezpiecznej) z klientami.
    Zapisz się i dowiedz jak pracują najlepsi.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres mailowy: kontakt.szkoleniatrenerow(a)gmail.com
    Zapraszamy na fb: SzkoleniaTrenerow

Senior Member
    Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
    Exactlo Search and language technology
    Exactlo Biuro tłumaczeń Białystok

Uprawnienia umieszczania postów