Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Wyciskarka do soków

Junior Member
    Przegląda
    Szczecin tudzież*Poznań

Wyciskarka do soków

Przechodzę ostatnio na zdrowszy tryb życia (chociaż i tak komputera na krok nie odstępuję*czasami :P ) i zastanawiam się nad kupnem wyciskarki (nie sokowirówki!) do soków. Słyszałem o różnych firmach i o produktach z niższej półki, tańszych podróbach itp. z czego korzystacie na codzień? Macie jakieś urządzenia?

Junior Member
    Ja korzystałam z Kuvingsa u koleżanki, konkretnie model NS. i jestem zajarana, też chcę sobie kupić. wyciskałysmy sobie i buraka, i pietruszkę już nie mówiąc o normalnych owocach. jak będziesz szukał wyciskarki to patrz na obroty - im wolniejsze, tm lepiej dla soku. w takim sklepie internetowym terapia sokami czytałamcoś o tym i w ogóle o tym jaką wyciskarke wybrać.

Junior Member

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek07 Zobacz posta
    Przechodzę ostatnio na zdrowszy tryb życia (chociaż i tak komputera na krok nie odstępuję*czasami :P ) i zastanawiam się nad kupnem wyciskarki (nie sokowirówki!) do soków. Słyszałem o różnych firmach i o produktach z niższej półki, tańszych podróbach itp. z czego korzystacie na codzień? Macie jakieś urządzenia?
    Dobry wieczór,
    tak Kuvings to świetny wybór. Sama w domu mam szarą wyciskarkę B6000. Używam 2x dziennie od ponad roku.
    Co ciekawe na wyciskarkę jest 10 lat gwarancji!!!
    "Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra."
    Ostatnio na moim blogu: Kupujemy wyciskarkę do soków

Junior Member
    Moja mama ma Huroma HG 2G i już*kilka miesięcy robi soki. Działa bez zarzutu... polecam gorąco! kupiła przez internet, jakby coo

Junior Member
    Przegląda
    Szczecin tudzież*Poznań
    Sprawdziłem kilka wyciskarek u znajomych i wziąłem Huroma hf2g. Bardzo dobrze się sprawuje od tygodnia Kuvings'a też sprawdzałem ale Hurom mnie przekonał jakością wykonania

Junior Member
    Przegląda
    Szczecin tudzież*Poznań
    Znacie jakieś*fajne przepisy na soki ? Ja ostatnio cisnę szpinak z bananem i jabłkiem !

Junior Member
    Ja "zajadam" na potęgę*marchew z jabłkiem i szpinakiem. Dziwne połączenie, ale bomba witaminowa i nawet zaczęło mi smakować ! Jak się maszynka spisuje ? Ja też rozważam zakup, bo u mamy jestem co raz rzadziej a soczki pychota .

Jak dla mnie blender to lepsza sprawa niż wyciskarka.
    Darmowe Porady Jak szybko schudnąć <- zajrzyj na mój blog

Junior Member
    a moim zdaniem jednak nie ponieważ nie wszystko uda ci się zrobić w blenderze a wyciskarka ślimakowa jest w specjalny sposób skonstruowana by wyciskać np zielone warzywa typu szpinak i sałata jak i twarde nie robiąc przy tym budyniu lub super gęstej papki

Junior Member
    Przegląda
    Szczecin tudzież*Poznań
    Zgodze sie z toba dopóki sam nie mialem mojej wysickarki to probowalem pare razy z blenerem i szczerze mowiac nie przypadla mi papka do gustu. Teraz mam o tyle dobrze ze jak chce sok klarowny to przestawiam i mam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów