Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: dlaczego sztuki walki,a nie np bieganie?

Junior Member

dlaczego sztuki walki,a nie np bieganie?

dlaczego wybraliscie sztuki walki, a nie lagodniejsza forme spedzania aktywnie czasu, np bieganie, czy basen?

Junior Member
    bo trenujac moge sie wyladowac i schodza ze mnie negatywne emocje. akademia walki w Warszawie nauczyla mnie takiego podejscia, we wczesniejszych klubach tylko sie naparzalismy bez sensu i chodzilismy cali poobijani... basen jest dobry, zeby miesnie mogly odpoczac, wiec taka aktywnosc tez preferuje

Sporty walki też w jakiś sposób zwiększają pewność siebie, że w razie czego wiesz co masz robić. Poza tym inna jest intensywność miedzy bieganiem a sportami walki
    Darmowe Porady Jak szybko schudnąć <- zajrzyj na mój blog

Junior Member
    No i można się nauczyć samoobrony (duh)..
    Uwielbiam fitness & lampy skandynawskie

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Sztuki wali są kontaktowe i rozwijają całego człowieka. Poprzez bieganie możesz wyrobić kondycje i schudnąć. Dla każdego jest coś innego.

Junior Member
    Sztuki walki są ciekawsze

dlaczego sztuki walkia nie np bieganie

Zdarza sie to juz 2 raz odkad tu bywam, ze forum nie dziala w weekend. Jest to dla mnie uciazliwe, zwlaszcza, ze wtedy moglabym nadrobic zaleglosci w czytaniu a tu kicha. Co sie dzieje ???

Poza tym teraz wyskakuje jakis blad inie moge wyslac wiadomosci Buuuuuu

Jak dla mnie przesyЕ‚ nie jest problemem. Problem jest atak na odbiГіr a dokЕ‚adnie podmianД™ danych ktГіre wychodzД….

A...czy sprawdzaliscie w ogГіle? czy to tylko zaЕ‚oЕјenie teoretyczno-optymistyczne ? no i kogo mam o to pytac? znaczy spychasz moje pytanie gdzieЕ› tam...?
    Raz piszesz Ејe odpowiesz na kaЕјde pytanie dotyczД…ce partuii,jak je zadje to Mnie nie pytaj
    TAK CZEPIAM SIĘ

Uprawnienia umieszczania postów