Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wody lecznicze w dietach

Junior Member

Wody lecznicze w dietach

Stosował ktoś z Was wody lecznicze w dietach na odchudzanie? Na przykład Szczawę albo Dziedzillę? Myślę że to dobry pomysł pić więcej takich wód z dużą ilością mikroelementów przy zrzucaniu wagi. Co Wy o tym myślicie?

Junior Member
    Podpinam sie pod pytanie. I mam pytanie jakie znaczenie ma dieta dobrana pod grupę krwi ??

Junior Member
    Ja staram się pić, ale tak bardziej na czuja. Jak ktoś zna jakieś dane, też chętnie je poznam!
    Emocje prawdziwe, karty plastikowe.

Junior Member
    Screenshot_2.jpg

znalazłem ceny tego na stronie woda-lecznicza.pl
    Tam też jest skład i wygląda to bardzo dobrze
    Ktoś pił?

Nigdy nie stosowałam takiej diety ani wód leczniczych. Byłam jedynie na diecie pudełkowej i stosowałam therm line fast . Bardzo fajny suplement z olimu z składnikami naturalnymi. Bardzo dobrze działa w kompozycji interwałowej na bieżni lub orbitreku.

Junior Member
    Wody lecznicze raczej nie powinny zaszkodzić ;p zawierają dużo witamin, wapnia itp niektóre są dodatkowo wzbogacane minerałami ;p ale ich wygląd może odstraszać wyglądają jakby były zabrudzone ;p

Słyszałam opinię, z którą w zupełności się zgadzam, że wody lecznicze powinno się pić tylko z zalecenia lekarza. Wszystko, co leczy ma swoją proporcję, dawkę, której nie wolno przekroczyć żeby sobie nie zaszkodzić. Poza tym jeżeli leczą to konkretną dolegliwość, a nie cały organizm więc czy trzeba uzdrawiać coś, co jest zdrowe? Bezpieczniej jest stosować wodę mineralną nie leczniczą. Ja piję Piwniczankę http://piwniczanka.pl/ wiem, że jest zdrowa, wzbogacona dobrymi składnikami mineralnymi i dobra nie tylko przy diecie odchudzającej. Z taką wodą nie mam się czego obawiać.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Jeśli ktoś ma zbilansowaną dietę na odchudzanie, prowadzi suplementację odpowiednią, to tak na prawdę nie musi się martwić o zdrowie. Nie sa potrzebne wtedy takie wody.
    Jeśli ktoś prowadzi cieżką, zbyt mało kaloryczną diete bo chce schudnąć szybciej, niech lepiej pójdzie do dietetyka bo sobie tylko szkód na robi.
    Ciekawe informacje o Ventolin oraz moim blogu.

Senior Member
    moze to byc ciekawe chociaz na razie srednio jestem przkeonany

Junior Member
    ja czasami popijam taką wodę leczniczą - zdaje się że nazywa się Jan - niestety w smaku nie jest to jakaś rewelacja, jednak w składzie jest duży minerałów więc czasami kupuję taką wodę - myślę że raczej nie powinno zaszkodzić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów