fit.pl mobile logo


MyRun – bieżnia, która dopasuje się do ćwiczącego

MyRun to nowa bieżnia domowa stworzona przez Technogym, która dopasowuje się do osoby trenującej. Jest to pierwsza bieżnia, która „uczy” prawidłowej techniki biegu oraz chodu, a także sama proponuje odpowiednią muzykę w zależności od intensywności treningu. Została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić każdemu użytkownikowi kompleksowy trening biegowy.  
GOTOWA DO UŻYTKU W 5 MINUT

Bieżnia MyRun jest dostarczana do klienta w pudełku do samodzielnego montażu. Jej złożenie jest bardzo proste, dlatego pierwszy trening możemy rozpocząć już w 5 minut po jej otrzymaniu. W zestawie znajduje się bieżnia, instrukcja, klucze do montażu i gwarancja.

NOWY WYMIAR BIEGANIA

Zespół lekarzy i naukowców pracujących podczas tworzenia MyRun, opracował RUNNING RATE – wskaźnik mierzący Twoje rezultaty i kontrolujący jakość biegu. Jego wartość wzrasta, gdy biegniesz szybciej, jednocześnie utrzymując idealną częstotliwość kroków, poprawiając wydajność i redukując ryzyko odniesienia kontuzji.

- Podczas prac nad My Run, Technogym wsłuchiwał się w głosy biegaczy, amatorów oraz zawodowców, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami, co pozwoliło udoskonalić bieżnię. Do tworzenia My Run zaangażował się m.in. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich z Aten 2004 Timothy Benjamin, którego filmy instruktażowe z gotowymi treningami są dostępne w aplikacji My Run – komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce. 

MAKSIMUM PRZESTRZENI

MyRun oferuje jakość biegu taką, jak na profesjonalnej bieżni, jednocześnie zajmując bardzo niewiele miejsca. Poczuj swobodę ruchu dzięki największej powierzchni biegowej wśród bieżni domowych.


BIEGAJ W TEMPIE MUZYKI

Wybierz swoją ulubioną playlistę i rozpocznij bieg – MyRun sam dobierze najlepszy utwór w zależności od tempa biegu. Jeśli lubisz biegać z muzyką, w końcu to jej rytm dopasuje się do Ciebie.

My Run dopasowuje muzykę dzięki aplikacji Running Music. Jedyne czego potrzebujemy, to nasza ulubiona muzyka na tablecie. Inteligentny system dobiera do rytmu biegu piosenkę, która ma najbardziej zbliżone tempo. Muzyka zmienia się w raz ze zmianą tempa biegu. Rytm biegu jest obliczany na podstawie kadencji, czyli liczby kroków w ciągu minuty” – tłumaczy Śliwowski.KORZYSTAJ Z MULTIMEDIÓW

Wystarczy zamontować swój tablet na specjalnym uchwycie, aby podczas treningu korzystać z ulubionych multimediów: gier, serwisów społecznościowych, muzyki i filmów video. Obecnie urządzenie obsługuje tablety z systemem iOS, jednak już do końca czerwca będą to również urządzenia z systemem Android. Dzięki MyRun, trening cardio już nigdy nie będzie nudny!

DOPASUJ PROGRAM NIEZALEŻNIE OD CELU

Niezależnie od tego, jaki stawiasz sobie cel, MyRun oferuje odpowiedni program treningowy. Możesz planować aktywność zgodnie ze swoimi potrzebami i celami, dzięki programom:
  • Improve Your Run – program, który pomaga szlifować technikę biegową.
  • Maximise Your Training – program interwałowy, ma na celu zwiększenie prędkości i wydolności w najbardziej efektywny sposób.
  • Create Your Ideal Training Programme – program dopasowany do indywidualnych potrzeb i cech użytkownika.
  • Constant Pulse Rate – autorski, opatentowany program marki Technogym, utrzymuje tętno na optymalnym poziomie. 

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl