fit.pl mobile logo


powerBike – wibrujący rower

Podczas Targów Fitness i Wellness FIBO zaprezentowano nowy produkt Power Plate – powerBIKE, czyli wibracja na jeszcze wyższym poziomie  
powerBIKE został zaprojektowany przez miłośników wycieczek rowerowych.

- Wieloletnia praca z mistrzami pozwoliła nam na stworzenie tego niezwykłego roweru. Tajemnicą roweru powerBIKE jest unikalna i opatentowana konstrukcja pedału. Podczas jazdy wytwarzane są wibracje, które wpływają na większą aktywność mięśni nóg i pośladków. To rewelacyjny sprzęt dla kobiet, które chcą pozbyć się cellulitu lub wyrzeźbić mięśnie pośladków - powiedział nam Maurice Konig. 

Wibracja wyzwalana jest poprzez kręcenie pedałami. Im szybciej kręcisz, tym czujesz większą wibrację. powerBIKE zawiera również VelTek, który pozwala zmniejszyć napięcie stawów, zwłaszcza stawów kolanowych. Dzięki temu może być z powodzeniem wykorzystywany przez osoby cierpiące na bóle kolan lub mającymi problemy z narządami ruchu. Elastyczne, gumowe nóżki, przytwierdzające rower do podłogi pozwala na naturalne pedałowanie, zbliżone do jazdy na świeżym powietrzu.

powerBIKE to pierwszy rower, który wykorzystuję wibrację do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego.

Dodanie wibracji podczas jazdy na rowerze znacznie podnosi wydolność organizmu. Porównując jazdę na zwykłym rowerku stacjonarnym i powerBIKE przy takim samym wysiłku nawet o 20% wzrasta tętno i zużycie tlenu, prawdopodobnie z powodu zwiększonego zaangażowania włókien mięśniowych. Trening na powerBIKE pozwala na rozbudowanie mięśni nóg, zwiększając ich siłę, co jest na przykład korzystne u osób z chorobami dolnych kończyn. Za pomocą treningu na powerBIKE można ujędrnić ć również pośladki i pozbyć się cellulitu.

Trening na powerBIKE jest bardziej efektywny niż trening na zwykłym rowerku.

powerBIKE to urządzenie, które z powodzeniem może stosować każdy, zarówno zaawansowany kolarz, jak i amator, który chce podnieść ogólną wydolność swojego organizmu.

www.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl