fit.pl mobile logo

Fenix Ground Zero - prawdziwe opinie i efekty

W odróżnieniu od innych wysokiej klasy spalaczy tłuszczu Fenix Ground Zero posiada bardzo umiarkowane właściwości pobudzające, przez co sprawdza się u większej liczby osób, nawet o zwiększonej wrażliwości na składniki energetyczne

Spalacz tłuszczu Ground Zero jest produktem, który na rynku suplementów zajmuje czołowe miejsca w niezależnych rankingach tabletek odchudzających od kilku kat. Przez ten czas producent kilkukrotnie zmieniał formuły składników aktywnych tak aby na bieżąco doskonalić suplement i spełnić oczekiwania jak największej liczby Jego użytkowników. Obecnie produkowana wersja tego spalacza pod nazwą Black Edition uznawana jest przez większość ekspertów za najlepszy spalacz tłuszczu na rynku. Posiada bardzo dużą dawkę 750 mg składników aktywnych na każdą kapsułkę z czego zdecydowana większość ukierunkowana jest na redukcję tkanki tłuszczowej i hamowanie nadmiernego apetytu..

Ground Zero – bezpieczeństwo


Spalacz Fenix doskonale pomaga wypracować nam sylwetkę o jakiej zawsze marzyliśmy ze skutecznością dorównującą środkom farmakologicznym. Jednak w odróżnieniu od nich wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, a osoby zdrowe nie odczuwają żadnych skutków ubocznych. Należy podkreślić że sam producent posiada najważniejsze certyfikaty GMP oraz HACCP przez co mamy gwarancję najwyższej jakości. Większość składników tego produktu dostępna jest także w innych spalaczach tłuszczu, jednak najczęściej są to pojedyncze substancje lub zbyt niskie dawki. Sam spalacz Ground Zero oparty jest niemal wyłącznie o przebadane składniki mające potwierdzoną nie tylko skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Wiele z nich jest również opatentowana przez cenione laboratoria, podczas gdy większość spalaczy zawiera nieznanej jakości substancje roślinne które rzadko posiadają wartościowy stopień standaryzacji. Podkreślmy także, że produkt ten nie ma żadnych negatywnych opinii w niezależnych serwisach i forach. Jedynym miejscem, w którym możemy znaleźć negatywne treści wątpliwej wiarygodności są serwisy powiązane z SFD, czyli serwisem produkującym spalacze tłuszczu nie wykazujące żadnej skuteczności, który to serwis przyjął sobie za cel dezawuowanie każdego produktu jakiego nie ma w swojej ofercie. Podobną metodę przyjęła szemrana spółka z Cypru, która zalewa internet reklamami typu „-30kg mniej w tydzień”, czyli producent takich specyfików jak Green Magma,  SlimBerry itp. Z oczywistych względów na niezależnych, nie powiązanych z uprzednio wymienionymi podmiotami stronach internetowych, takie opinie nie występują.

Ground Zero – opinie


Jak wspomnieliśmy suplement ten jest na rynku od kilku lat i okazał się być przełomowym pośród spalaczy tłuszczu, nadając tej grupie suplementów absolutnie nowego znaczenia. Przez ten czas wiele osób zdążyło już przetestować jego działanie, a ułamek z nich podzielić się również spostrzeżeniami. Nie będziemy tutaj przytaczać konkretnych opinii, jednak z pewnością warto w wolnym czasie zapoznać się z tym tematem gdyż mamy do czynienia z realnie działającym produktem. Zdecydowana większość osób chwali ten spalacz ze względu na dużą skuteczność w redukcji tłuszczu brunatnego jak i białego, a także bardzo dobre hamowanie apetytu co jest dla niektórych bardzo istotne i może stanowić warunek udanego odchudzania. Fenix Ground Zero w odróżnieniu od wielu innych skutecznych spalaczy posiada niski udział składników pobudzających przez co nie powoduje częstych skutków ubocznych dla tej grupy produktów takich jak bóle głowy, nadmierne pobudzenie, niepokój czy brak możliwości skupienia uwagi.

Ground Zero – analiza składu


Pod tym względem produkt ten jest absolutnym liderem. 750 mg składników aktywnych w każdej kapsułce oraz aż 90 sztuk w opakowaniu sprawia że wystarcza aż na 45 dni suplementacji dawkami na poziomie 1500 mg dobowo. Liczby te mówią wszystko o Jego skuteczności i realnym działaniu. Podkreślmy jednak, że składniki te są dobrane w taki sposób aby kompleksowo podejść do odchudzania całego ciała.

Oto ich krótka charakterystyka:

Cirsium Oligophyllum Extract – jest to roślina która naturalnie występuje w Afryce oraz w niewielkiej części Ameryki. Zawiera cenne flawonoidy które mogą przyczyniać się do nasilenia lipolizy, blokowania ponownego gromadzenia się tkanki tłuszczowej, a także wykazują efekt synergii względem innych składników spalających tłuszcz przez co potęgują ich działanie.

Paradoxine – jest to kolejna substancja o skuteczności potwierdzonej na ludziach. Stosując już nie wielkie dawki Paradoksyny grupy kontrolne znacznie szybciej zmniejszały udział tkanki tłuszczowej w swoim organizmie względem placebo. Może także zapobiegać ponownemu otłuszczaniu się organizmu.

Isopropylnorsynephrine HCL – jest to najbardziej obiecujący alkaloid jaki możemy znaleźć w gorzkiej pomarańczy. Według wielu badań wykazuje o wiele większe właściwości nasilające lipolizę od tradycyjnej synefryny. Wykazuje także działanie energetyczne.

LeanGBB – jeden z najbardziej obiecujących związków spalających tkankę tłuszczową w XXI wieku. Według badań zwiększa poziom l-karnityny w organizmie przez co może mieć realnie dokładnie takiego samo działanie, jakie reklamują producenci l-karnityny od wielu lat. W odróżnieniu od tego aminokwasu nie mamy jednak do czynienia z marketingiem a faktami popartymi badaniami.

Caralluma Fimbriata – jest to związek odpowiedzialny przede wszystkim za kontrolowanie apetytu. W Ground Zero zastosowano najlepszej jakości ekstrakt 20:1 przez co nawet niewielka dawka skutecznie tłumi apetyt i chęć na podjadanie w ciągu dnia. Doskonały związek dla osób które ciągle odczuwają głód bądź mają nieregularne posiłki.

Raspberry Ketones – są to ketony malinowe, które działają lipotropowo oraz pozwalają na nasilenie termogenezy bez wzrostu ciśnienia krwi czy obciążenia układu nerwowego. Mogą być stosowane nawet przed osoby z nadciśnieniem. Mają także liczne korzyści prozdrowotne oraz wzmacniają naszą naturalną odporność.

Infienergy – jest to opatentowany związek o działaniu energetycznym który działa o wiele dłużej niż klasyczna kofeina, jednocześnie nie powodując tak nagłego wzrostu ciśnienia. Często stosowany jest również w najlepszych spalaczach tłuszczu gdyż dodatkowo posiada właściwości hamujące apetyt.

Caffeine Anhydrous – najbardziej przebadany oraz najpopularniejszy związek na świecie o charakterze termogenicznym. Zwiększa wydatek energetyczny, stymuluje wydajniejszą pracę mięśni oraz pozwala osiągnąć maksymalne korzyści z każdego podjęte wysiłku.

N-Acetyl Tyrosine – jest najbardziej biodostępną formą aminokwasu tyrozyny. Działa wielokierunkowo na organizm poprzez możliwość włączenia się w wiele procesów metabolicznych. Wspiera pracę tarczycy, zwiększa poziom energii oraz odpowiada za utrzymanie bardzo dobrego samopoczucia.

Bacopa Monnieri – składnik zaliczany do cenionej przez wielu grupy adaptogenów, czyli środków łagodzących negatywne skutki stresu. W połączeniu z energetykami pozwala na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu energii i świetnego samopoczucia. Może także wspomagać kontrolowanie apetytu.

Hordenine HCl – jest to alkaloid który naturalnie występuje np. w kaktusach. Działanie tej substancji opiera się na nasileniu termogenezy oraz zwiększeniu poziomu energii. Działa bardzo skutecznie i mocno, jednak przez stosunkowo krótki czas dlatego w suplementacji sportowej bywa często łączona np. z kofeiną.

Synephrine HCl – jest pozyskiwana z roślinny zwanej gorzką pomarańczą. Od wielu lat wykorzystywana w najlepszych spalaczach tłuszczu. Posiada budowę chemiczną bardzo zbliżoną do niedostępnej już efedryny, jednak mimo podobnych właściwości nie jest tak obciążająca dla organizmu i nie wykazuje skutków ubocznych.

Forskolin – pochodzi z pokrzywy zwyczajnej i regularnie wykorzystywana jest w wysokiej klasy suplementach. Działa przyspieszająco na nasz metabolizm, nasila procesy lipolizy, a także pomaga chronić cenną tkankę mięśniową przed rozpadem. Umożliwia uzyskanie atletycznej sylwetki poprzez rekompozycję składu ciała.

Dandelion Root Extract – składnik o charakterystyce diuretycznej. W pełni bezpieczny i naturalny środek który w bardzo krótkim czasie pozwala na redukcję zatrzymanej wody podskórnej oraz cellulitu wodnego. Szczególnie cenny na początku redukcji oraz na jej ostatnim etapie przy poprawie detali.

Bioperine – pochodzi z pieprzu czarnego i jest bardzo ważne w tego rodzaju suplementach. Poza działaniem termogeniczym pełni także bardzo istotną funkcję w odniesieniu do ekstraktów roślinnych z jakimi występuje. Wspiera ich przyswajanie i zwiększa biodostępność. Dodajmy że wiele związków bez udziału bioperyny posiada bardzo ograniczone właściwości.

Podsumowanie recenzji spalacza Ground Zero


Jak doskonale wiemy nie istnieje idealny spalacz tłuszczu dla każdego. Posiadamy inne preferencję, potrzeby oraz oczekiwanie względem danego produktu. Jeśli jednak priorytetem jest dla nas redukcja tkanki tłuszczowej (a dopiero w dalszej kolejności pobudzenie) Fenix Ground Zero wypada najlepiej wśród wszystkich spalaczy na rynku. Jeśli jednak ktoś chciałby merytorycznie podyskutować na ten temat, warto znaleźć lepszy według własnego uznania spalacz i rzetelnie porównać jego skład z opisywanym w tym artykule.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
starmilks

[url]http://fit-online.pl[/url]

Zgłoś nadużycie-
starmilks

[url=http://fit-online.pl]http://fit-online.pl[/url]

Zgłoś nadużycie-
starmilks

Ciekawa opcja http://fit-online.pl

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl