fit.pl mobile logo

Boxy dietetyczne - skuteczna forma walki z kilogramami?

Stres, życie w ciągłym biegu, „śmieciowe” jedzenie, niewłaściwe nawyki żywieniowe, brak ruchu i czasu dla siebie – to codzienność większości Polek. Nic więc dziwnego, że szybciej się starzejemy i czujemy się coraz gorzej

W odpowiedzi na ten problem marka Naturhouse, działająca od wielu lat na całym świecie, wprowadza na rynek rewolucyjny produkt, będący innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniem w dziedzinie dietetyki. Pozwoli on w prosty i szybki sposób na realizację marzeń o szczupłej sylwetce, zdrowym ciele i dobrym samopoczuciu.

Program BOX Naturhouse DETOX, bo o nim mowa, to program skierowany do wszystkich kobiet, którym zależy na oczyszczeniu organizmu, a co za tym idzie – utracie zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia i wyglądu.
Bardzo często nadmiar zbędnych kilogramów spowodowany jest złymi nawykami żywieniowymi, powodującymi ociężałość, zmęczenie, nieprzyjemne zaparcia, problemy skórne, opuchnięcia czy też częste bóle głowy. Aby pozbyć się tych problemów, powstał kompleksowy program Naturhouse, który pozwoli na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego, wpłynie na spadek masy ciała nawet o 5 kg w ciągu 3 tygodni i da poczucie lekkości. Ponadto jego zastosowanie doda energii i znacznie poprawi wygląd skóry, a przy tym poprawi też samopoczucie każdej kobiety.

detoc

Każdy BOX Naturhouse DETOX jest przygotowywany na okres trzech tygodni i zawiera: jasno rozpisany plan diety, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw sprawdzonych suplementów wspomagających proces oczyszczanie i odchudzania oraz przepisy na smaczne potrawy urozmaicające dietę. Dzięki temu rewolucyjnemu programowi, cel jaki stawiają sobie kobiety, zostanie przez nie łatwiej osiągnięty w możliwie najkrótszym czasie.

Kolejnym boxem dietetycznym przygotowanym przez markę Naturhouse jest  BOX Naturhouse ANTYCELLULIT - kompleksowy program, który pomoże Ci zwalczyć cellulit raz na zawsze.

antycellulit

BOX Naturhouse ANTYCELLULIT, bo o nim mowa, to kompleksowy program skierowany do wszystkich kobiet, którym zależy na rozwiązaniu w krótkim czasie problemu, jakim jest cellulit. Niestety zmaga się z nim aż 85 % kobiet i jest utrapieniem tych szczupłych i tych walczących z nadwagą. Jest to trudny przeciwnik i nie łatwo go pokonać. Cellulit zwany także „skórką pomarańczową” pojawia się głównie na udach oraz pośladkach i jest jednym z najczęściej badanych problemów estetycznych wśród kobiet. Powodem jego występowania często jest gromadzenie się wody w organizmie, niewłaściwe rozmieszczenie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz problemy endokrynologiczne i metaboliczne.

Rewolucyjny program BOX Naturhouse ANTYCELLULIT pomoże zwalczyć niechciany cellulit i zmniejszyć masę ciała nawet do 5 kg. Z pewnością wpłynie to także na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego i da poczucie lekkości. Ponadto zastosowanie kompleksowej kuracji doda energii, spowoduje zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała i znacznie poprawi wygląd skóry w problematycznych miejscach. Takie korzyści dadzą niesamowita satysfakcję i poprawę samopoczucia każdej kobiecie!

BOX Naturhouse ANTYCELLULIT to program w postaci innowacyjnych boksów. Każdy z nich zawiera: dokładnie rozpisany plan diety na okres trzech tygodni, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw suplementów i kosmetyków wspomagających utratę kilogramów i redukcję cellulitu oraz przepisy na smaczne potrawy, dzięki którym stosowana dieta nie będzie monotonna.

 

Dzięki kompleksowej formie programu i sprawdzonym produktom, łatwiej jest osiągnąć założony cel w możliwie najkrótszym czasie i sprostać oczekiwaniom każdej kobiety walczącej z nadwagą i niechcianym wrogiem, jakim jest cellulit.

 

Kolejny z produktów to BOX Naturhouse ACTIVE - innowacyjny program dietetyczny, który pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów i pozwoli cieszyć się dobrym samopoczuciem.

boxactive

Trend na bycie fit stał się obecnie bardzo popularny, a Polacy coraz częściej stawiają na aktywność fizyczną jak i coraz bardziej świadomie sięgają po to co zdrowe. Według badań TNS „Aktywność fizyczna Polaków 2017” ponad połowa Polek jest aktywna fizycznie, a to znacznie więcej niż w ostatnich latach.

Motywacją do działania jest nie tylko zwyczajna przyjemność, ale w dużej mierze jest to główny sposób na poprawę stanu zdrowia i utratę zbędnych kilogramów. Niestety zdarza się, iż mimo zwiększonej aktywności fizycznej waga się nie zmienia, a nadmiar tkanki tłuszczowej utrzymuje się na tym samym poziomie.  Powoduje to frustrację i zniechęca do dalszej walki o upragnioną figurę, obniżając przy tym poczucie własnej wartości i samopoczucie. Przyczyną tego jest przede wszystkim źle zbilansowana dieta.


BOX to rewolucyjny program skierowany do wszystkich kobiet prowadzących aktywny tryb życia, które chcą wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej, a jednocześnie zadbać o właściwą podaż składników odżywczych. Zawiera on zestaw niezbędnych elementów mających na celu zmniejszenie masy ciała nawet o 5 kg, co z pewnością pozwoli na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego i da poczucie lekkości oraz znacząco wpłynie na poprawę właściwego odżywienia organizmu. Ponadto zastosowanie tego rewolucyjnego programu doda energii i poprawi samopoczucie każdej stosującej go osobie.

Każdy BOX Naturhouse ACTIVE jest przygotowywany na okres trzech tygodni i zawiera: jasno rozpisany plan diety, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw sprawdzonych suplementów wspomagających proces odchudzania oraz przepisy na smaczne potrawy urozmaicające dietę. Dzięki BOX Naturhouse ACTIVE cel jaki stawiają sobie kobiety, zostanie przez nie łatwiej osiągnięty w możliwie najkrótszym czasie.

W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, osoba korzystająca z kuracji BOX na każdym jej etapie zawsze może skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!

Naturhouse dba o to, aby wszelkie kuracje przeprowadzone był właściwie i przede wszystkim skutecznie, czyli bez efektu jo-jo. Oznacza to więcej niż zwykłą dietę, dlatego BOX Naturhouse ACTIVE to program zawierający produkty, które pozwolą osiągnąć zamierzone rezultaty i oczekiwania każdej kobiety walczącej ze zbędnymi kilogramami, które utrzymują się mimo wzmożonej aktywności fizycznej.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl