fit.pl mobile logo

Boxy dietetyczne - skuteczna forma walki z kilogramami. KONKURS

Stres, życie w ciągłym biegu, „śmieciowe” jedzenie, niewłaściwe nawyki żywieniowe, brak ruchu i czasu dla siebie – to codzienność większości Polek. Nic więc dziwnego, że szybciej się starzejemy i czujemy się coraz gorzej

W odpowiedzi na ten problem marka Naturhouse, działająca od wielu lat na całym świecie, wprowadza na rynek rewolucyjny produkt, będący innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniem w dziedzinie dietetyki. Pozwoli on w prosty i szybki sposób na realizację marzeń o szczupłej sylwetce, zdrowym ciele i dobrym samopoczuciu.

 

KONKURS! WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ JEDEN Z TRZECH BOXÓW DETOX OD NATUR HAOUSE!

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że napiszesz, jak walczysz z nadprogramowymi kilogramami. Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@fit.pl, z dopiskiem NATUR HOUSE!

Czas trwania konkursu: 25.09.2017-02.10.2017

 

Program BOX Naturhouse DETOX, bo o nim mowa, to program skierowany do wszystkich kobiet, którym zależy na oczyszczeniu organizmu, a co za tym idzie – utracie zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia i wyglądu.
Bardzo często nadmiar zbędnych kilogramów spowodowany jest złymi nawykami żywieniowymi, powodującymi ociężałość, zmęczenie, nieprzyjemne zaparcia, problemy skórne, opuchnięcia czy też częste bóle głowy. Aby pozbyć się tych problemów, powstał kompleksowy program Naturhouse, który pozwoli na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego, wpłynie na spadek masy ciała nawet o 5 kg w ciągu 3 tygodni i da poczucie lekkości. Ponadto jego zastosowanie doda energii i znacznie poprawi wygląd skóry, a przy tym poprawi też samopoczucie każdej kobiety.

detoc

Każdy BOX Naturhouse DETOX jest przygotowywany na okres trzech tygodni i zawiera: jasno rozpisany plan diety, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw sprawdzonych suplementów wspomagających proces oczyszczanie i odchudzania oraz przepisy na smaczne potrawy urozmaicające dietę. Dzięki temu rewolucyjnemu programowi, cel jaki stawiają sobie kobiety, zostanie przez nie łatwiej osiągnięty w możliwie najkrótszym czasie.

Kolejnym boxem dietetycznym przygotowanym przez markę Naturhouse jest  BOX Naturhouse ANTYCELLULIT - kompleksowy program, który pomoże Ci zwalczyć cellulit raz na zawsze.

antycellulit

BOX Naturhouse ANTYCELLULIT, bo o nim mowa, to kompleksowy program skierowany do wszystkich kobiet, którym zależy na rozwiązaniu w krótkim czasie problemu, jakim jest cellulit. Niestety zmaga się z nim aż 85 % kobiet i jest utrapieniem tych szczupłych i tych walczących z nadwagą. Jest to trudny przeciwnik i nie łatwo go pokonać. Cellulit zwany także „skórką pomarańczową” pojawia się głównie na udach oraz pośladkach i jest jednym z najczęściej badanych problemów estetycznych wśród kobiet. Powodem jego występowania często jest gromadzenie się wody w organizmie, niewłaściwe rozmieszczenie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz problemy endokrynologiczne i metaboliczne.

Rewolucyjny program BOX Naturhouse ANTYCELLULIT pomoże zwalczyć niechciany cellulit i zmniejszyć masę ciała nawet do 5 kg. Z pewnością wpłynie to także na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego i da poczucie lekkości. Ponadto zastosowanie kompleksowej kuracji doda energii, spowoduje zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała i znacznie poprawi wygląd skóry w problematycznych miejscach. Takie korzyści dadzą niesamowita satysfakcję i poprawę samopoczucia każdej kobiecie!

BOX Naturhouse ANTYCELLULIT to program w postaci innowacyjnych boksów. Każdy z nich zawiera: dokładnie rozpisany plan diety na okres trzech tygodni, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw suplementów i kosmetyków wspomagających utratę kilogramów i redukcję cellulitu oraz przepisy na smaczne potrawy, dzięki którym stosowana dieta nie będzie monotonna.

 

Dzięki kompleksowej formie programu i sprawdzonym produktom, łatwiej jest osiągnąć założony cel w możliwie najkrótszym czasie i sprostać oczekiwaniom każdej kobiety walczącej z nadwagą i niechcianym wrogiem, jakim jest cellulit.

 

Kolejny z produktów to BOX Naturhouse ACTIVE - innowacyjny program dietetyczny, który pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów i pozwoli cieszyć się dobrym samopoczuciem.

boxactive

Trend na bycie fit stał się obecnie bardzo popularny, a Polacy coraz częściej stawiają na aktywność fizyczną jak i coraz bardziej świadomie sięgają po to co zdrowe. Według badań TNS „Aktywność fizyczna Polaków 2017” ponad połowa Polek jest aktywna fizycznie, a to znacznie więcej niż w ostatnich latach.

Motywacją do działania jest nie tylko zwyczajna przyjemność, ale w dużej mierze jest to główny sposób na poprawę stanu zdrowia i utratę zbędnych kilogramów. Niestety zdarza się, iż mimo zwiększonej aktywności fizycznej waga się nie zmienia, a nadmiar tkanki tłuszczowej utrzymuje się na tym samym poziomie.  Powoduje to frustrację i zniechęca do dalszej walki o upragnioną figurę, obniżając przy tym poczucie własnej wartości i samopoczucie. Przyczyną tego jest przede wszystkim źle zbilansowana dieta.


BOX to rewolucyjny program skierowany do wszystkich kobiet prowadzących aktywny tryb życia, które chcą wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej, a jednocześnie zadbać o właściwą podaż składników odżywczych. Zawiera on zestaw niezbędnych elementów mających na celu zmniejszenie masy ciała nawet o 5 kg, co z pewnością pozwoli na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego i da poczucie lekkości oraz znacząco wpłynie na poprawę właściwego odżywienia organizmu. Ponadto zastosowanie tego rewolucyjnego programu doda energii i poprawi samopoczucie każdej stosującej go osobie.

Każdy BOX Naturhouse ACTIVE jest przygotowywany na okres trzech tygodni i zawiera: jasno rozpisany plan diety, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw sprawdzonych suplementów wspomagających proces odchudzania oraz przepisy na smaczne potrawy urozmaicające dietę. Dzięki BOX Naturhouse ACTIVE cel jaki stawiają sobie kobiety, zostanie przez nie łatwiej osiągnięty w możliwie najkrótszym czasie.

W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, osoba korzystająca z kuracji BOX na każdym jej etapie zawsze może skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!

Naturhouse dba o to, aby wszelkie kuracje przeprowadzone był właściwie i przede wszystkim skutecznie, czyli bez efektu jo-jo. Oznacza to więcej niż zwykłą dietę, dlatego BOX Naturhouse ACTIVE to program zawierający produkty, które pozwolą osiągnąć zamierzone rezultaty i oczekiwania każdej kobiety walczącej ze zbędnymi kilogramami, które utrzymują się mimo wzmożonej aktywności fizycznej.

---

REGULAMIN KONKURSU ”Boxy dietetyczne od Natur House”


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu ”Boxy dietetyczne od Natur House” zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest firma Natur House

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 25 września 2017 do dnia 02 października 2017 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 25 września 2017 do dnia 02 października  2017, do godz. 24:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa polegała na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Natur House” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadanie konkursowe uczestników: Jak walczysz z nadprogramowymi kilogramami?
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „Natur House" w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 03 października 2017 specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając trzech zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodą w konkursie są trzy zestawy boxów dietetycznych DETOX od Natur House.

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 03 października 2017 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 25.09.2017 do dnia 02.10.2017, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
5. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
6. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
7. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
8. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
9. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
10. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu. W treści maila Zwycięzca powinien podać model wybranego przez siebie obuwia oraz rozmiar.
11. Po otrzymaniu przez Organizatora informacji dot. wygranej oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 10, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 14 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
12. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Justin_Rose

JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DLA KOBIET!!! ?PIĘKNE CIAŁO PRZY MINIMUM WYSIŁKU? ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DLA KOBIET  - INDYWIDUALNIE DOBRANE DLA CIEBIE I PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE: PLAN TRENINGOWY, DIETETYCZNY I SUPLEMENTACJA PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA KOBIET.  ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl DZIĘKI NIEMU SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ, UJĘDRNIASZ BIUST ORAZ POŚLADKI. TWOJA SKÓRA STAJE SIĘ BŁYSZCZĄCA, POPRAWIASZ TAKŻE WYGLĄD SWOICH WŁOSÓW I PAZNOKCI. PAKIET DLA KOBIET CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO DUŻĄ SKUTECZNOŚCIĄ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl ĆWICZENIA Z PAKIETU DLA KOBIET MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ GDYŻ NIE WYMAGAJĄ UŻYWANIA ŻADNYCH PRZYRZĄDÓW DO ĆWICZEŃ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl CO ZYSKUJESZ DZIĘKI PAKIETOWI DLA KOBIET?  - PIĘKNE I ZGRABNE CIAŁO! - PŁASKI BRZUSZEK! - JĘDRNE PIERSI I POŚLADKI! - ZDROWĄ I GŁADKĄ CERE! - LŚNIĄCE I ODŻYWIONE WŁOSY! - MŁODE I ATRAKCYJNE CIAŁO! - PODZIW WSZYSTKICH KOBIET I MĘŻCZYZN! -WIĘCEJ SIŁ I ENERGII DO DZIAŁANIA I CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW! - STAJESZ SIĘ ODPORNA NA CHOROBY! - TWOJE WYNIKI BADAŃ SĄ O WIELE LEPSZE! - LEPIEJ ŚPISZ! - LIKWIDUJESZ BÓLE PLECÓW! - WYDŁUŻASZ SWOJE ŻYCIE NAWET O 20 LAT! - MASZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE! - WZRASTA TWOJA SAMOOCENA. JESTEŚ PEWNIEJSZA SIEBIE! ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
Ania Mróz

DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
kemor1990

Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało

Zgłoś nadużycie-
Ania Mróz

DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
Kamil Lolik

Szukasz trenera? Marzysz o doskonałej figurze i dobrym samopoczuciu? Wejdź na www.igortreneronline.pl i poznaj ofertę najlepszego trenera w Polsce! Pełen profesjonalizm i szybkie efekty gwarantowane!

Zgłoś nadużycie-
mateusz.gorlik

Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego - www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
olagmyz

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś nadużycie-
Marcelina Bala

W sumie to całkiem dobra opcja dla osób które chcą schudnąć i nie mają czasu na przygotowywanie potraw w domu. Ja na brak czasu nie narzekam i sama sobie gotuję do tego treningi IQgreen i powoli waga leci w dół.

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl