fit.pl mobile logo


Bokwa - taniec, trening cardio i zabawa w jednym

Bokwa to nowatorskie podejście do tanecznych zajęć grupowych. Dlaczego różni się od innych zajęć? Prócz prostej choreografii, kluczem do zrozumienia Bokwy jest język będący systemem znaków przekazywanych w każdym kroku
Co to jest Bokwa? Termin powstał z połączenia dwóch elementów kickboxingu (Bo) oraz (kwa) – od afrykańskiego tańca wojennego kwaito. Połączenie tych dwóch systemów taneczno-treningowych dało początek bardzo żywiołowej i dynamicznej Bokwie, podczas, której można spalić nawet 1200 kcal.Bokwę może tańczyć każdy, nie ważne czy ma doświadczenie z tańcem i ćwiczeniami czy nie. Dzięki prostej i energetyzującej choreografii oraz systemie znaków pokazywanych podczas każdego kroku, Bokwa każdego dnia zdobywa tysiące fanów.

Podobnie jak Zumba daje szansę swobodnych, niesformalizowanych ruchów, a rytmy zaczerpnięte z muzyki popularnej i rozrywkowej sprawiają, że nogi i ręce same zaczynają tańczyć!

Ogromnym plusem Bokwy jest nie tylko prosty system kroków, ale także język podobny do migowego, który zachęca do wspólnej zabawy. Nie trzeba się martwić o pamiętanie sekwencji poprawności,zwłaszcza, że ta z czasem przychodzi sama.

Bokwa to przede wszystkim zajęcia pełne energii i dobrej zabawy z muzyką, która poruszy każdego kanapowego leniucha.

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl