fit.pl mobile logo


Hanna Śleszyńska i Michał Szuba

Para 5. Hanna Śleszyńska i Michał Szuba

Hanna Śleszynska

Obecnie możemy ją oglądać w wielu komediowych serialach telewizji Polsat m.in "Daleko od noszy”, „Palce lizać”, „Rodzina zastępcza”.

Aktorka ukończyła warszawską PWST. Jest Laureatką I nagrody w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prometeusz za osiągnięcia w sztuce estradowej. Znana z wielu ról filmowych (m.in. „Boża podszewka” cz. I i II, „Tygrysy Europy”, „Awantura o Basie”, Lek przestrzeni”). Od roku 1990 występowała w „Kabarecie” Olgi Lipinskiej, wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Piotrem Kaletą stworzyła „Tercet, czyli kwartet”, grupę aktorsko - kabaretowa, która odnosi sukcesy od 1993 roku. Jest także aktorką teatralną, przez lata była związana z Teatrem Komedia, później z Teatrem Nowym. Można ją było podziwiać na deskach teatru, m.in w sztukach  „Upiór w kuchni”, „Gwałtu co się dzieje”, „Chicago” , „Pecunia non olet”, gdzie grała razem ze swoim młodszym synem Jakubem.
Chociaż nie raz tańczyła na scenie, nigdy nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim. Dlatego od początku zaczęła trenować bardzo intensywnie i niestety przeszła ostry kryzys formy. Była tak zmęczona, że treningi kończyła na granicy omdlenia. Szczęśliwie dziękie pomocy lekarza, który opiekuje się uczestnikami „Tańca z gwiazdami” szybko doszła do siebie.

Hanie przeraża ilość szczegółów, o których należy pamiętać podczas tańca. Ważne są przecież nie tylko kroki, ale tez ułożenie całego ciała. Hasło „separacja kolan” prawie śni się jej po nocach, a trzymanie ramy podczas tańca tak szybkiego jak quickstep wydaje się jej nie do osiągnięcia. Michał jednak twierdzi, że Hania ma talent, a to jest w tańcu najważniejsze. Reszta to detale, których można się nauczyć.


Michal Szuba

Miał 15 lat kiedy koleżanka z liceum namówiła go, żeby poszedł z nią na naukę tańca. Od tamtej pory taniec to najważniejsza rzecz w jego życiu. Osiągnął klasę taneczna „S” (najwyższą klasa międzynarodową) w tańcach latynoamerykanskich. Jego osiągnięcia to Mistrzostwo Śląska, V-ce Mistrzostwo Akademickie Polski, Grand Prix Polski . Wielokrotny finalista turniejów IDSF. Jego partnerką taneczną jest Aleksandra Wysocka, razem prowadzą studio tańca „Iskra”. Razem założyli również zespół taneczny i wystawiają własne spektakle taneczne.

Michał jest osobą bardzo aktywną, przyznaje, że zawsze robi dużo rzeczy na raz i nigdy nie rezygnuje z okazji, które przynosi życie. Dlatego bez wahania zdecydował się na udział w „Tańcu z gwiazdami”, który dla niego jest dużym wyzwaniem i prawdziwą przygodą. Należy do tych osób, które stres mobilizuje, dlatego nie boi się występu „na żywo”.

Bardzo dobrze tańczy mu się z Hanią. Miło patrzy mu się na kolejne postępy i efekty ich wspólnej pracy.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl