fit.pl mobile logo


"Taniec z gwiazdami" - odcinek drugi

No i mamy za sobą pierwsze pożegnanie. Po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" program musieli opuścić Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska.
No i mamy za sobą pierwsze pożegnanie. Po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" program musieli opuścić Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska.

W drugim odcinku programu konkursowe pary miały za zadanie zatańczenie rumby i quickstepa. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka oraz Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak.

Bartosz i Kinga zatańczyli quickstepa do utworu "Courtine time" Prince'a. Bartosz udowodnił, że wysokie oceny z poprzedniego odcinka oraz pierwsze miejsce w rankingu widzów nie były przypadkiem -zatańczył bardzo dobrze i z wyczuciem. Jeśli dalej będzie prezentował się w ten sposób, można go uważać za jednego z faworytów programu.

Równie dobrze poradził sobie popularny "Pan Fasola", czyli Krzysztof Tyniec. Jego rumba była praktycznie bez zarzutu, a Krzysztof zaprezentował niemal profesjonalna postawę i poprawne figury, za co zgarnął zasłużone pochwały od sędziów. Pochwalona została tez jego partnerka, Kamila Kajak, za to jak radzi sobie w charakterze nauczycielki tańca. - Jesteś nie tylko znakomitą tancerką, ale myślę, że będziesz w przyszłości wspaniałą instruktorka tańca - nie krył zachwytu Piotr Galiński.

Spośród tańczących warto jeszcze wyróżnić Ivana Komarenkę i Blankę Winiarską, którzy zatańczyli quickstepa do popularnej piosenki "Mr Sandman". Ivan ma "dryg" do tańca i jeśli poprawi trochę swój warsztat będzie z niego naprawdę dobry tancerz.
[-------]

Przyzwoicie zaprezentowali się jeszcze Omenaa Mensah i Rafał Maserak oraz Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov. Choć zarówno Omenaa, jak i Kasia sporo jeszcze muszą poprawić, żeby myśleć o zdobyciu uznania publiczności zostaniu w programie na dłużej.

Pozostałe pary powinny potraktować głosy sędziów i liczbę sms-ów od widzów jako ostrzeżenie i zachętę do cięższej pracy. Ewa Wachowicz i Marek Fiksa zajęli przedostatnie miejsce, a Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino oraz Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin bardzo słabiutki sędziów. To może być dla tych par niepokojące. Sporo też poprawić muszą Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki, którzy ulokowali się mniej więcej pośrodku, czyli w można by powiedzieć że w szkolnej skali ocen zasłużyli na "tróję".

Jedno jest pewne - prawdziwe emocje dopiero przed nami.
 

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora 30 7 4 11 6 quickstep

2.
Wojciech i Magdalena 25 4 1 52 10 rumba
3. Ivan i Blanka 32 8 9 17 2 quickstep

4.
Ewa i Marek 27 5 2 7 9 rumba
5. Bartosz i Kinga 33 10
8
18 1
quickstep

6.
Katarzyna i Stefano 24 2 10 12 5 rumba
7. Omenaa i Rafał 30 7 6 13 4 quickstep
8. Krzysztof i Kamila 33 10 5 15 3 rumba
9. Anna i Łukasz 25 4 3 7 8 quickstep
10. Rafał i Ewa 24 2 7 8 7 rumba

TK
www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl