fit.pl mobile logo

Brak pomysłu na Dzień Dziecka? Wybierz kapcie dziecięce ze skóry!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz wielu dziadków zaczyna poszukiwanie upominku, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy ich ukochanych wnuków, ale również będzie niósł za sobą jakiś przekaz praktyczny. Sprawdzonym rozwiązaniem będzie zakup kapci dziecięcych ze skóry - trwałych, funkcjonalnych, uniwersalnych i w pełni naturalnych!

Babciu, dziadku – czym obdarujesz swoją pociechę na Dzień Dziecka?

Jakie najczęściej prezenty wybierają dziadkowie dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka? Oczywiście zabawki! Warto jednak spojrzeć prawdzie w oczy. Zabawki, choć różnorodne i zachwycające feerią kolorów oraz rozmaitymi funkcjami, najczęściej po kilku minutach zabawy lądują w kącie. Czy jakakolwiek babcia chciałaby, aby podarunek, który z taką skwapliwością i starannością wybierała, odszedł w zapomnienie? Odpowiedź jest oczywista. Warto zatem z jeszcze większą dokładnością przyjrzeć się oferowanemu asortymentowi dla dzieci i wybrać coś nieoczywistego, co zaskoczy niejednego smyka. Interesującym pomysłem są kapcie skórzane (np. https://vanuba.com/oferta/kapcie-dzieciece-skorzane).Wydawać by się mogło, że stanowią polecaną opcję wyłącznie dla starszych i schorowanych osób. Nic bardziej mylnego! To bowiem obuwie domowe, które z pewnością przypadnie do gustu niejednej latorośli. Wszystko dlatego, że jest dostępne w wielu kolorach do wyboru, spośród których bez trudu można wybrać idealny model dla młodej damy, jak i małego dżentelmena.

Wygodne, trwałe i bezpieczne!

Jednak nie tylko duża różnorodność kolorystyczna przemawia za zakupem skórzanych kapci dziecięcych. Wspomnieć należy również o wygodzie i komforcie noszenia, które są w nich ukryte. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zastosowana do produkcji skóra najwyższej jakości, wykazująca się podwyższoną wytrzymałością oraz odpornością na zgniecenia i otarcia. Co więcej, dzięki starannie przemyślanej konstrukcji, buciki nie są w stanie zsunąć się z nóżki – nawet podczas największych, dziecięcych harców! Poszczególne modele wyposażone są w specjalne zapięcia, które pozwalają jeszcze stabilniej utrzymać nóżkę, co oczywiście nie pozostaje obojętne na wzrost bezpieczeństwa użytkowania.

Podaruj dziecku radość

Jakie jeszcze walory użytkowe powinny przekonać dziadków do zakupu kapci dziecięcych ze skóry? Wspomnieć należy również o ich ekologicznym charakterze. Robione ręcznie, z najwyższej jakości owczej wełny obuwie domowe, jest nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale również naturalne! Pozbawione szkodliwych substancji chemicznych i innych sztucznych składników zapewni bezpieczne i zdrowe użytkowanie. A czy dla dziadków może być coś cenniejszego niż widok zdrowych i prawidłowo rozwijających się wnuków?

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl