fit.pl mobile logo

Poduszka do karmienia – idealne rozwiązanie dla każdej młodej mamy

Pierwsze chwile spędzone z nowonarodzonym dzieckiem pozwalają na nawiązanie więzi między nim, a jego mamą. Później, z każdym kolejnym dniem więź ta zacieśnia się jeszcze bardziej. Pomaga w tym szczególnie karmienie piersią. Jednakże wiele mam stresuje się tym, że może nie wykarmić dziecka lub będzie robić to w nieprawidłowy sposób 
karmienie2

Spora część młodych mam uskarża się także na bóle pleców, które są wynikiem przyjęcia złej pozycji w czasie karmienia maluszka. Rozwiązaniem tych problemów może okazać się specjalna poduszka do karmienia niemowląt, która pozwala na przyjęcie prawidłowej pozycji w czasie karmienia dziecka i jednocześnie odciąża kręgosłup. Z takiej poduszki do karmienia mogą korzystać również mamy, które swoje dziecko karmią za pomocą butelki, gdyż zapewnia ona komfort i wygodę maleństwu, a także daje mu stabilną pozycję. Jest to też idealne rozwiązanie dla taty, który chce podać mleko swojemu dziecku i w ten sposób odciążyć mamę w jej obowiązkach, dając jej chwile wytchnienia.

Wybór odpowiedniej poduszki do karmienia to bardzo istotna sprawa. Warto wybrać poduszkę, która ma wypełnienie wykonane z włókien silikonowych, gdyż pozwalają one na zachowanie jej kształtu, nie odkształcają się, ale jednocześnie dają dziecku stabilizację i wygodę. Dobrze, jeśli mamy możliwość „przymierzenia” poduszki, gdyż poszczególne modele różnią się rozmiarami, a nie w każdej można dokonać regulacji. Taką możliwość daje poduszka do karmienia niemowląt Poofi Pure. Dzięki temu, że można z niej wyjąć część wypełnienia dopasowuje się ona do kształtu ciała mamy, która karmi maleństwo. Warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest pokrowiec poduszki – najlepiej, aby był on w stu procentach naturalny. Wyeliminuje to podrażnienia skórne oraz ewentualne alergie. Pokrowiec, tak jak w poduszce Poofi Pure powinien być ściągany, żeby można było go łatwo uprać i utrzymać w czystości. Środkowa część poduszki jest nieco grubsza niż jej boki, co sprawia, że maluch leży bliżej piersi i mama nie musi się do niego nachylać i jednocześnie ma ono stabilną pozycję.

Ponadto w jednym z ramion poduszki od spodu ukryta jest kieszonka – można w niej schować np. chusteczkę lub inny drobiazg przydatny w czasie karmienia.

Jeśli chodzi o design to poduszka Poofi Pure odpowiada nowej stylizacji całej kolekcji marki – do wyboru są trzy modele, w których dominuje szarość, granat i biel. Dodatkowym akcentem ozdobnym, który dodaje poduszkom niebywałego uroku jest niewielka kokardka naszyta na jedno z ramion.

Seria Poofi Pure to produkty dla rodziców ceniących sobie proste i jednocześnie praktyczne rozwiązania, które ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Zachowują one pełnię funkcjonalności i jednocześnie mają ciekawy, świeży wygląd. W całej kolekcji dominuje szarość, która uzupełniona jest bielą i granatem. Motywem, który pojawia się na każdym przedmiocie z kolekcji jest delikatna kokardka, stanowiąca ozdobny akcent. Dzięki temu, że kolory są stonowane w dziecięcym pokoju gości harmonia i spokój tak potrzebne w pierwszym okresie życia każdego człowieka.

Więcej informacji o produktach z serii Poofi Pure można znaleźć na stronie www.poofi.pl

www.dziecko.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl