fit.pl mobile logo

W Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie razem!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nadal szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy – nie zwlekaj i już dziś odwiedź któryś z pobliskich sklepów sportowych, gdzie znajdziesz propozycje, które sprawią dużo sportowej przyjemności i pozwolą przeżyć tegoroczne święto pod znakiem aktywności i wspólnej zabawy!

Sportowy podarunek

Stając przed trudnym wyborem, a mianowicie co podarować dziecku z okazji jego święta, postaw na coś, co zachęci go do aktywności, co obudzi w nim ciekawość do odkrywania i stworzy zalążek sportowej pasji, którą rozwinie w przyszłości. Może to być rower, hulajnoga, rakietka do tenisa stołowego – wybór jest ogromny! Sugeruj się przede wszystkim upodobaniami malucha, ale również własną intuicją.

Jeżeli Twój malec zaczął chodzić, a jeszcze nie miał styczności z rowerem – postaw na prawdziwy hit ostatnich lat, czyli rowerek biegowy. Dzięki niemu, przejście na klasyczny rower będzie dla dziecka zdecydowanie szybsze i łatwiejsze. Różnorodność kolorystyczna gwarantuje, że z pewnością znajdziesz model idealny dla chłopczyka i dziewczynki.

Jeśli dziecko jest już nieco starsze, warto postawić na hulajnogę. Pomoże mu kształtować zmysł równowagi, ale również poprzez częste manewry, znacznie poprawi kontrolę nad własnym ciałem oraz pozytywnie wpłynie na np. szacowanie odległości (poprzez hulajnogę dziecko staje się częścią ruchu, więc zaczyna poprawniej oceniać dystans między nim, a np. samochodem, czy innym dzieckiem na hulajnodze, bądź rowerze). W Decathlon znajdziesz uniwersalne modele, które zmienią swój kolor poprzez zastosowanie kolorowych nakładek. Dzięki temu Twoja pociecha dzisiaj będzie mogła mieć zieloną hulajnogę, a już jutro różową – rozwiązanie idealne!
Jeżeli nie rowerek, nie hulajnoga, to może rolki? Rolki Play3 przeznaczone dla maluchów są solidne, stabilne i regulowane do 3 rozmiarów, dzięki czemu wytrzymają kilka sezonów. W Decathlon znajdziesz dwa warianty kolorystyczne tego modelu – niebieski i różowy.

Jeżeli masz wątpliwości co do swojego wyboru, chcesz skorzystać z fachowej porady – śmiało! W najbliższym sklepie Decathlon znajdziesz pasjonatów sportu, którzy z przyjemnością Ci doradzą i pomogą dokonać właściwego wyboru.

Hulajnoga to nie wszystko

Pamiętaj jednak, że ani nowy rower, ani hulajnoga nie sprawi, że Dzień Dziecka stanie się wyjątkowy. Dopiero chwile spędzone z rodzicem stanowią prawdziwą wartość tego dnia. Podarowany prezent nie pozostawi po sobie w przyszłości śladu, natomiast poświęcony dziecku czas zaowocuje silną więzią i stworzy wspomnienia, które pozostaną z Wami do końca życia. Pamiętaj, że to o czym tak naprawdę marzy dziecko, to czas spędzony z Tobą.
Dlatego w Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie – razem!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl