fit.pl mobile logo


Budowa buta narciarskiego - jak powinno wyglądać jakościowe obuwie narciarza?

Wyposażenie narciarza, szczególnie tego początkującego, może budzić wiele wątpliwości wśród osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem. Dopasowane obuwie stanowi w tym wypadku podstawę całego stroju, zapewniając użytkownikowi komfort oraz możliwość swobodnego poruszania się po stoku, bez konieczności zwracania ciągłej uwagi na złe ułożenie stopy w butach. Gdzie szukać najlepszych produktów i na co zwracać uwagę? Nowy portal Thesport.pl poza informacjami ze świata sportu posiada również rekomendacje produktów sportowych, sprawdzonych rozwiązań i podstawowego wyposażenia sportowca.

Dobre buty narciarskie to gwarant bezpieczeństwa i dobrej zabawy na stoku

Jak przygotować się do prawdziwej wyprawy na stok narciarski? Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym narciarzem, czy może narty są Twoją pasją od lat, w każdym przypadku ważny jest dobór butów. Jakościowe buty narciarskie przydają się nie tylko zawodowcom, ale również wszystkim tym, którzy chcą uprawiać sporty narciarskie w formie rekreacyjnej. Na co zwrócić szczególną uwagę dobierając buty? Dopasowane obuwie ma zagwarantować narciarzowi przede wszystkim bezpieczny czas na stoku. Wysoka jakość butów pochodzących od pewnych i sprawdzonych producentów gwarantuje pełne zabezpieczenie przed niebezpiecznym przemieszczaniem się stopy. Technologie wykorzystywane do produkcji butów narciarskich sprawiają, że zarówno cholewka, wkładka, but wewnętrzny, jak i skorupa buta zostają dokładnie dopasowane do kształtu, długości i szerokości stopy. Odpowiednia twardość dodatkowo zabezpiecza stopę i kostkę. Jakościowe buty narciarskie to również mocne klamry, które nie powodują ciągłego rozpinania buta, dzięki temu trzyma się on na nogach nawet w przypadku trudnych momentów na stoku.

Gdzie szukać jakościowych butów narciarskich?

obraz_1_8

Rynek obfituje w różne wzory, kolory i formy strojów narciarskich, w tym również butów. Warto zwrócić uwagę nie tylko na oryginalny design buta, ale przede wszystkim na jego jakość. Budowa buta narciarskiego jest kluczowa, tak samo, jak materiały, z których został on wykonany. Buty mają za zadanie chronić stopy i nogi nie tylko przed kontuzjami, ale również przed nadmierną wilgocią i niską temperaturą powietrza oraz podłoża. Ciągła styczność z wysokim śniegiem potrafi dać się we znaki, jednak dobre buty spełnią określoną funkcję. Gdzie szukać sprawdzonych produktów? Portal Thesport.pl dostarcza odbiorcom szereg nowinek i informacji na temat wyposażenia potrzebnego do uprawiania konkretnych sportów. Znajdziesz tu również wskazówki na temat butów narciarskich, dowiesz się, które z nich najlepiej sprawdzają się na stoku i na które marki warto szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz pewnych rozwiązań w kwestii doboru stroju sportowego, skorzystaj z poleceń i doświadczenia specjalistów. Sprawdzaj nowości produktowe i wybieraj rozwiązania, które będą Ci najbardziej odpowiadać pod względem cenowym i użytkowym.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl