fit.pl mobile logo

Jak kompleksowo zadbać o swój metabolizm?

Każdy z nas marzy o szczupłej sylwetce. Staramy się jeść zdrowo, zwiększamy aktywność fizyczną w ciągu dnia. Jednak nie zawsze to wystarcza. Czemu mimo wyrzeczeń i ciężkiej pracy waga stoi w miejscu? Czasami jest to wina złego metabolizmu. Dlatego warto poświęcić mu trochę uwagi. Zatrzymajmy się więc na chwilę i pomyślmy co możemy zrobić, by zmobilizować go do pracy

Wzmocnij się!

Na samym początku musimy dodać naszemu organizmowi nieco siły, gdyż nasze dotychczasowe życie w pędzie miało na niego nie najlepszy wpływ. Mogło to się przejawiać zawrotami głowy czy wiecznym uczuciem zmęczenia. Najprostszym rozwiązaniem na wyprowadzenie naszej zdrowotnej kondycji „na prostą” jest dostarczenie mu witamin w formie płynnej. Tutaj świetnie sprawdzi się olej roślinny, który może nam posłużyć jako dodatek do codziennych potraw, a przy okazji wzmocnić nasz organizm i napędzić metabolizm. Na rynku dostępnych jest wiele produktów o różnym składzie. Na ich tle zdecydowanie wyróżnia się olej RegenOil marki DuoLife. To produkt łączący w sobie aż 13 olejów roślinnych wzbogaconych o szereg witamin (K2, MK7 D3). Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zyskujemy nie tylko tradycyjny olej, ale także suplement diety. RegenOil dostarcza nam mnóstwa potrzebnych wartości odżywczych, wspomagając przy tym pracę naszego organizmu. Ten niezwykły olej roślinny nie jest tylko dodatkiem do sałatki, a wysokiej jakości produktem prozdrowotnym.

Ureguluj swój dobowy rytm

Kiedy już poczujemy, że nasz organizm powoli staje na nogi, powinniśmy zapanować nad jego dobowym rytmem, który wspomaga prawidłowe działanie metabolizmu. Z myślą o osobach, które chcą wspomagać swój organizm zgodnie z jego biorytmem, stworzono zestaw preparatów DuoLife Dzień i Noc. Unikalna kompozycja naturalnych składników wspomaga pracę organizmu zależnie od cyklu dobowego. Suplement DuoLife Dzień aktywuje nasz organizm do działania i daje energię na cały dzień. DuoLife Noc zadba o spokojny i regenerujący sen. Dodatkowo wyregulują przemianę materii i wzmocnią organizm jednocześnie go oczyszczając. Zarówno za dnia, jak i w nocy metabolizm jest wystawiony na duży wysiłek, dlatego warto go dopingować witaminami i składnikami aktywnymi, które wspomogą procesy trawienne.

Usuń toksyny i wolne rodniki

Czas na oczyszczanie! Kiedy nasz organizm jest już wzmocniony i pracuje w odpowiednim rytmie, musimy go oczyścić, ponieważ zalegające w nim zanieczyszczenia utrudniają prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu. Wszechobecne toksyny produkowane są w tak dużych ilościach, że układ wydalniczy naszego organizmu nie jest w stanie ich zneutralizować w krótkim czasie. Pomocny może okazać się DuoLife Medical Formula ProDeacid, który poradzi sobie z zaburzeniem równowagi naszego środowiska wewnętrznego. Z otaczającymi nas wolnymi rodnikami może zawalczyć także DuoLife Medical Formula ProSelect, który charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli, alkaloidów oksoindolowych, tanin i steroli oraz acetogenin. Substancje te zmniejszają zawartość wolnych rodników we krwi, zwiększając jej zdolności antyoksydacyjne, wiążą toksyny i pomagają zachować zdrową wątrobę.

Energia na już!

Po całym dniu pracy i obowiązków czujemy się ociężali i zmęczeni – to normalne, gdyż nasz organizm, w ciągu dnia, pożytkuje energię na różne zadania. Często skutkiem złego odżywiania i niedospania jest kiepskie samopoczucie tuż po przebudzeniu. Tak samo wiele zadań do wykonania ma nasz metabolizm, który pracuje 24 godziny na dobę. Jeśli nie wspomożemy go dodatkową siłą – będzie działał wolniej, przez co będą nam się odkładały zbędne kilogramy. W takim przypadku dobrze jest wspomóc się odpowiednim suplementem. Najbardziej naturalną opcją będzie dla nas chlorofil. Znajdziemy go w unikalnej kompozycji składników DuoLife Chlorofil. To w 100% naturalny produkt, wyjątkowo skuteczny w działaniu, dzięki płynnej, łatwo przyswajalnej formie. Nie zawiera konserwantów czy ulepszaczy smakowych, dzięki czemu jest gwarancją najwyższej jakości. Dodatkowo znajdziemy w nim chlorellę i jęczmień, które zaliczają się do tzw. „superfoods”, czyli produktów o korzystnym działaniu dla zdrowia, bardzo bogatych w składniki odżywcze i związki bioaktywne.

Piękna sylwetka

Gdy już oczyścimy organizm i poprawimy kondycję, warto sięgnąć po coś co będzie idealnym dopełnieniem metabolicznej rewolucji. Oczywiście mowa o suplemencie diety, który usprawni jeszcze bardziej system trawienny i pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy. Warto wybrać coś, co bazuje na kilku składnikach wspomagających walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. DuoLife Medical Formula ProSlimer potęguje redukcję tkanki tłuszczowej, regulując gospodarkę wodną organizmu, jak i wspierając procesy metaboliczne.

Wybierając kompleksowe wsparcie organizmu, i poświęcając większą uwagę metabolizmowi, wpłyniemy nie tylko na utratę wagi, ale także na poprawę naszego samopoczucia. Tylko tak szerokie spojrzenie na temat odchudzania przyniesie pożądane efekty, które pozwolą cieszyć się świetnym samopoczuciem i piękną sylwetką każdego dnia.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl