fit.pl mobile logo


Co będzie idealnym prezentem dla rowerzysty?

Pasja do jazdy na rowerze łączy pokolenia. Coraz więcej osób czerpie z niej prawdziwą satysfakcję bez względu na porę roku. Upominek związany z dwoma kółkami, dostosowany do potrzeb obdarowywanego, będzie znakiem, że cenimy jego pasję i chcemy wspierać go w jej rozwijaniu. Jaki prezent dla rowerzysty warto rozważyć?

Upominek dla mężczyzny, który aktywnie jeździ

Większość pomysłów na prezent dla rowerzysty będzie praktyczna. Gadżeciarze z pewnością ucieszą się z nowinek technicznych. Chociaż dobrej jakości nawigacja rowerowa czy zegarek sportowy to dość duża inwestycja, warto się na nie zdecydować, jeśli tylko budżet nam na to pozwala.

Duża część zaangażowanych rowerzystów ze sportowym zacięciem ucieszy się z trenażera umożliwiającego treningi w domu lub zestawu zaawansowanych czujników. Dobrze jednak zrezygnować z niespodzianki i skonsultować swój pomysł z zainteresowanym.

Kobiece gadżety rowerowe – świetny pomysł na prezent

Przeważająca większość rowerowych akcesoriów dostępna jest w stonowanej, uniwersalnej kolorystyce. Typowo kobiecy gadżet może sprawić obdarowanej naprawdę dużą radość. Jednymi z ciekawszych produktów są torby i sakwy w modne wzory – kwiaty, liście czy boho. Wiele modeli posiada panel maskujący system montażu oraz wygodny pasek, dzięki czemu z powodzeniem będą stanowić element codziennej stylizacji.

Jeśli chcemy sprawić bliskiej nam kobiecie miły upominek, warto zdecydować się na designerski dzwonek, który będzie idealnie pasował do jej pojazdu. Duży wybór nieszablonowych wzorów i kolorów pozwoli na personalizację roweru.

Dobrym pomysłem dla osoby w każdym wieku jest dobrej jakości kask rowerowy. Modele typowo damskie wyróżniają się oryginalną kolorystyką, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. Poszukując ochraniacza, zwróć uwagę wersje z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa i oświetleniem.

Czym skorupka za młodu… – idealny prezent dla dziecka

Maluch, który już samodzielnie stawia pewne kroki, może rozpocząć swoją przygodę z jazdą na dwóch kółkach.

Biegówka, czyli rowerek bez pedałów, nie tylko da dziecku olbrzymią frajdę, ale także pozwoli mu szlifować umiejętności takie, jak utrzymanie równowagi czy orientacja w terenie.

Nie oznacza to jednak, że tylko najmłodsi ucieszą się ze znalezienia tego typu prezentu pod choinką. Starsze dzieci docenią modele z dodatkowymi kółeczkami lub bez nich, zależnie od stopnia zaawansowania. Pozwolą one na naukę w pełni samodzielnej jazdy.

Prezenty zachęcające do jazdy

Wiele osób przed rozpoczęciem swojej sportowej przygody, chce dobrze się przygotować. Dla dużej grupy największą radość sprawi nowy rower. Inni będą zachwyceni dobrej jakości bidonem czy dopasowaną odzieżą. Wartościowy prezent dla rowerzysty to także precyzyjny licznik, który pomoże w monitorowaniu efektów jazdy. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie osoby, dla której szykujemy niespodziankę, możemy zdecydować się na komplet mocnych lamp. Oświetlenie nie tylko zapewnia widoczność rowerzyście, ale również pozwoli dojrzeć go innym uczestnikom ruchu drogowego.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl