fit.pl mobile logo


Poznaj najlepsze marki rowerów!

Na rynku istnieje wiele firm oferujących różnego rodzaju rowery. Wiele z nich wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami. Poznanie najlepszych marek rowerów pomoże Ci podjąć trafną decyzję, dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. W dalszej części artykułu przybliżymy marki Trek i Unibike, będące czołowymi producentami rowerów na rynku.

 

  • Poznaj rowery marki Trek
  • Rowery Trek - typy rowerów
  • Odkryj rowery Unibike
  • Rowery Unibike - materiał ramy

Poznaj rowery marki Trek

Marka Trek jest uznaną na świecie marką, produkującą najlepszej klasy rowery. Najważniejszą cechą tego producenta jest wdrożenie najnowocześniejszych technologii wraz z wykorzystaniem sprawdzonych systemów, co owocuje efektywnym połączeniem i gwarancją najwyższego komfortu w trakcie jazdy. Co istotne, rowery Trek tworzone są dla każdego - bez problemu znajdą się pozycję zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dla dzieci.

Rowery Trek - typy rowerów

Marka Trek posiada w swojej ofercie wiele różnorodnych typów rowerów. Znajdziemy wśród nich zarówno modele rowerów górskich i szosowych, przeznaczonych dla zaawansowanych kolaży, jak i rowery turystyczne, które przeznaczone są pod długie trasy i trasy miejskie. Poza tym firma oferuje również bogaty wybór rowerów elektrycznych, co stanowi doskonały wybór dla osób początkujących i tych, którzy pokonują duże odległości.

Odkryj rowery Unibike

Rowery Unibike mogą pochwalić się długą historią. Dostępne są już od ponad 30 lat. Głównym celem przyświecającym temu producentowi była gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa jazdy. Największą zaletą rowerów Unibike jest ich bezawaryjność, wysoka jakość oraz wysoki komfort użytkowania. Cechy te zapewnione są poprzez profesjonalny montaż, który wpływa w znacznym stopniu na wszystkie najważniejsze aspekty korzystania z jednośladu. Warto również podkreślić, że rowery te oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie, co również wpływa na bardzo pozytywny stosunek oferowanej jakości do ceny produktu.

Rowery Unibike - materiał ramy

Rowery Unibike, poza wyposażeniem od najwyższej klasy producentów, cechują się także doskonałą konstrukcją ramy. Rowery wykonane są z niezwykle lekkiego aluminium, które dodatkowo zaskakuje swą dużą wytrzymałością. Materiał ten w łatwy sposób poddaje się obróbce, dzięki czemu możemy zobaczyć niestandardowe formy ram, montowanych w jednośladach marki Unibike. Rowery te są również często wybierane przez osoby, którym zależy na szybkiej jeździe - sztywność zastosowanej ramy ma bezpośredni wpływ na większe przyspieszenie roweru. Jest to jedną z cech odróżniających rowery Unibike od standardowych modeli innych producentów.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl