fit.pl mobile logo

Collagenowa rewolucja w zasięgu Twojej ręki

Czy możemy zachować piękny, młody i promienny wygląd naszej skóry mimo upływających lat? Wydawać by się mogło, że to marzenie ściętej głowy, ale z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to możliwe! Potrzebny do tego jest najlepszy kolagen. Niestety, po ukończeniu 25 roku życia w skórze zaczyna go ubywać. Wpływ na to mają zachodzące w skórze procesy, takie jak naturalna degradacja kolagenu, utrata kwasu hialuronowego, osłabienie hydrolipidowej bariery naskórka, zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych i potowych.

Troska o to, by w skórze zawsze był odpowiedni poziom kolagenu jest niezwykle ważna, ponieważ jest to najważniejsze białko tkanki łącznej, zbudowane wyłącznie z aminokwasów, które tak, jak klej spaja komórki. Skóra właściwa aż w 70-85% składa się z kolagenu i to dzięki niemu zachowuje swoją gęstość, sprężystość i elastyczność, a więc to wszystko, co decyduje o jej młodym wyglądzie i braku zmarszczek.

Właśnie dlatego linia DuoLife Collagen Beauty Care to prawdziwa kolagenowa rewolucja. To niezwykła linia składająca się z 4 kosmetyków, które nie zawierają parabenów ani dodatkowej kompozycji zapachowej - dzięki temu unikamy potencjalnych alergii. Kosmetyki są w ponad 99% naturalne, a na dodatek zamknięte są w pięknym, eleganckim opakowaniu, które zapewnia w pełni higieniczne użycie produktu (no touch formula).

Ulga dla wrażliwej cery - DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive

Dermatolodzy twierdzą, że coraz więcej osób zmaga się ze skórą wrażliwą, delikatną, z wyraźną tendencją do alergii i podrażnień. Jako główne przyczyny problemów skórnych wskazują: zanieczyszczenie środowiska, smog, zanieczyszczoną wodę, promieniowanie UV, ekspozycję na wiatr, duże wahania temperatury, alergeny, substancje drażniące tj. detergenty, i silny, chroniczny stres.

Nie sposób uchronić się przed tym co dookoła nas, nie oznacza to jednak, że nie możemy w pełni profesjonalnie, a na dodatek w zaciszu własnego domu zadbać o cerę wrażliwą i przynieść jej ukojenie. Do tego potrzebny nam jest DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive, który jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, ale również atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej. Ectoina zawarta w tym kosmetyku to niewystępujący w organizmie ludzkim aminokwas. To osmolit, czyli cząsteczka ułatwiająca utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Ectoina zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, chroni skórę przed procesami fotostarzenia, wykorzystywana jest do pielęgnacji skóry atopowej (AZS). Ma silne właściwości nawilżające i zabezpiecza skórę przed utratą wody.

Zapomnij o przebarwieniach z DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone

Aż 35% kobiet powyżej 30. roku życia boryka się z przebarwieniami skóry. Problem ten dotyczy nawet 90% kobiet powyżej 50. roku życia. Dzieje się tak ponieważ promienie UV przechodzą przez naskórek i pobudzają komórki barwnikowe skóry (melanocyty). Gdy praca melanocytów jest zakłócona zaczynają wydzielać zbyt duże ilości melaniny. Gdy gromadzi się jej nadmiar tworzą się nieestetyczne plamy. Niestety wpływ na ich powstawanie mają również zmiany hormonalne wynikające z ciąży lub zażywania doustnych środków antykoncepcyjnych.

W takich sytuacjach nieoceniony jest DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone, który jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry z tendencją do przebarwień. Wyciąg z algi tęczowej w widoczny sposób rozjaśnia nieprawidłową pigmentację, zmniejsza nierówności pigmentacji skóry, zmniejsza widoczność przebarwień i redukuje ich ilość.

Perfekcyjnie gładka skóra dzięki DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest przeznaczony dla skóry z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia. To wyjątkowy kompleks czterech rodzajów kwasu hialuronowego 4D ze względu na różny rozmiar cząsteczek, stopniowo wnika w skórę, powodując jej natychmiastowe nawilżenie we wszystkich warstwach. Efekty nawilżenia utrzymują się przez 24h od zastosowania. Hymagic 4D to zaawnansowana technologia, która umożliwia dokładne namierzanie poszczególnych warstw skóry, czego efektem jest zdrowa, nawilżona i elastyczna cera.

Wyniki badań nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości i jednoznacznie wykazują, że już po godzinie od aplikacji tego kosmetyku nawilżenie skóry dzięki zwiększa się o 155,1%.

Piękne i jędrne ciało - DuoLife Beauty Care Collagen Pure

W takcie codziennej pielęgnacji zwykle skupiamy się na skórze twarzy i włosach. Niestety często zapominamy o tym, że skóra całego naszego ciała zasługuje na odpowiednią troskę. Odpowiednio dobrane kosmetyki sprawią, że będzie ona bardziej nawilżona, miękka i gładka. Dlatego DuoLife Collagen Beauty Care Pure do ciała to niezbędny produkt, który powinniśmy używać każdego dnia.

Dlaczego? Otóż prawidłowa pielęgnacja skóry ciała pomaga utrzymać elastyczność skóry i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia, chroni ją przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ponadto nawilża, niwelując oznaki odwodnienia i tworzy barierę ochronną, zapobiegającą utracie wody.
DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała niezależnie od jej rodzaju, jak i wieku. Efektem stosowania DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta, jędrna, elastyczna i odmłodzona skóra. Zastosowanie hydratu kolagenu o zachowanej strukturze białkowej i potrójnej helisy głęboko nawilża i uelastycznia skórę oraz wspomaga wytwarzanie kolagenu.

Rewolucja w pielęgnacji

Zachowanie młodej i pięknej skóry niezależnie od wieku stało się możliwe dzięki kolagenowej rewolucji, która weszła w życie wraz z wprowadzeniem na rynek linii DuoLife Collagen Beauty Care. Stawiając na sprawdzone rozwiązania można być pewnym najlepszych rezultatów. Właśnie dlatego ta nowoczesna linia kosmetyków jest odpowiedzią nawet dla najbardziej wymagających typów skóry.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl