fit.pl mobile logo

Czym są peelingi i dlaczego warto ich używać?

Gładka i zdrowa skóra to marzenie niejednej kobiety. Często szukamy wymyślnych sposobów, żeby je spełnić. Poznaj peeling - doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że Twoje ciało odzyska odpowiednie nawilżenie.

Na czym to polega?

Peeling, który stosowany jest w kosmetyce, to powierzchowne złuszczanie naskórka na całym ciele, jak również na twarzy. Zabieg ten polega na usunięciu obumarłych komórek z zewnętrznej warstwy ciała, tym samym pobudzając je do produkcji nowej tkanki.

Zalety peelingów

Po tak dokładnym oczyszczeniu, skóra jest doskonale przygotowana na przyjęcie wszelkich maseczek czy kremów, które zdecydowanie lepiej się wchłaniają.

Systematyczne oraz konsekwentne stosowanie peelingów sprawia, że w krótkim okresie czasu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu naszej skóry.

Peeling służy jako doskonały środek do złuszczenia skóry, pozbywa się martwych komórek skóry, pozostawiając skórę pełną miękkości. Pozytywnie wpływa także na poprawę krążenia skóry. To z kolei przyczynia się do walki z znienawidzonym cellulitem. Dobry peeling bywa również pomocny przed innymi zabiegami na ciało. Zaleca się, aby wykonać go na przykład przed depilacją. Gdyż złuszczając naskórek pomiędzy zabiegami, zapobiega wrastaniu odrastających włosków. Peeling dodatkowo odblokowuje również ujścia gruczołów łojowych i zapobiega powstaniu zaskórników.

Jak często korzystać z peelingu?

Pomimo tego, że peeling przynosi pozytywne efekty, niemal od razu po zastosowaniu, nie powinniśmy używać go zbyt często.

Częstotliwość jego używania zależy od grubości drobinek w naszym peelingu. Delikatne, subtelne peelingi możemy stosować nawet i codziennie lub co drugi dzień. Średnie do 2 razy w tygodniu. A tymi najmocniejszymi, czyli gruboziarnistymi, wystarczy złuszczyć skórę raz w tygodniu.

Moc chlorofilu

Rodzajów peelingów jest bardzo dużo, dlatego często mamy problem z wyborem tego idealnego. Świetną propozycją jest cukrowy peeling do ciała od Duolife Beauty Care, który dodatkowo w swoim składzie posiada zasoby chlorofilu. 

Znany jest on z właściwości dotleniająco-detoksykacyjnych, a także oczyszczających. Dzięki formule Ashedo 24/7 Nutri-Form, opartej na maśle shea, a także oleju z awokado, skóra jest dogłębnie nawilżona i pełna odżywienia.  Peeling cukrowy Beauty Care sprawi, że pozbędziesz się martwego naskórka, a twoje ciało zyska ujędrnienie.
Pamiętajmy więc o stosowaniu peelingów podczas domowego spa i chwili relaksu dla siebie.  Sprawmy, że nasza skóra będzie pełna blasku i gładkości.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl