fit.pl mobile logo

Jak dobrać kolor rozświetlacza i jak go używać?

Interesujesz się makijażem? Chcesz wyglądać modnie i kobieco każdego dnia? Kompletujesz swoją kosmetyczkę i szukasz produktów, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać świetnie? Jeżeli udzieliłaś odpowiedzi twierdzącej choć na jedno z tych pytań - jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz garść wskazówek, które pomogą Ci dobrać rozświetlacz do Twojej cery.

W jaki sposób dobierać kolor rozświetlacza do swojej karnacji?

Jak włączyć rozświetlacz do swojej makijażowej rutyny?

Gdzie jeszcze możesz stosować rozświetlacz?

W jaki sposób dobierać kolor rozświetlacza do swojej karnacji?

Jeśli chcesz cieszyć się pięknym makijażem - zadbaj o dobór odpowiedniego koloru rozświetlacza. Producenci tych kosmetyków oferują te produkty w różnych odcieniach. W jaki sposób dokonać trafionego zakupu? Warto kierować się tutaj podstawową zasadą, która wskazuje, że kobiety o ciepłej i raczej ciemnej karnacji powinny sięgać po rozświetlacze w ciepłej tonacji. Z kolei jeżeli należysz do grona bladych kobiet - w trosce o zapewnienie efektownego i zarazem naturalnego rezultatu sięgnij po rozświetlacz do twarzy w chłodnym odcieniu. Stosując się do tej uniwersalnej zasady będziesz mieć gwarancję, że Twój makijaż będzie doskonale korespondował z typem Twojej urody. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby wejść w posiadanie takiego produktu - skorzystaj z internetowej drogerii, która agreguje wiele marek zarówno tych polskich, jak i ogólnoświatowych. Od Ciebie zależy, po jaki wariant sięgniesz.

Jak włączyć rozświetlacz do swojej makijażowej rutyny?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z make-upem, albo do tej pory nie stosowałaś produktów rozświetlających - poniżej prezentujemy kilka sugestii, dzięki którym nadasz ożywczego pierwiastka do swojego codziennego makeupu. Zgodnie z sugestywną nazwą ten produkt służy do rozświetlenia wybranych obszarów na Twojej twarzy. Do nakładania tego produktu sięgnij po cienki pędzelek - już niewielka ilość drobinek będzie w stanie zapewnić zjawiskowy efekt! Nakładaj go na szczyt kości policzkowych, tuż nad brązerem lub różem. Dzięki temu efektownie wykonturujesz swoją twarz i dodasz jej blasku. To coś dla tych kobiet, które nie lubią w swoim wyglądzie tępego matu i szukają rozwiązania, które pozwoli im ożywić swój makeup.

Gdzie jeszcze możesz stosować rozświetlacz?

Szczyt kości policzkowych to nie jedyne miejsce, które lubi się z tym kosmetykiem. Warto nakładać go tez w kącik wewnętrzny oka - dzięki temu ożywisz swoje spojrzenie, odświeżysz je i nadasz mu młodzieńczego wigoru. Możesz to zrobić poprzez nałożenie produktu bezpośrednio opuszkiem palca. Rozświetlacz sprawdzi się także do wykończenia makijażu ust. Nałóż jego niewielką ilość na łuk kupidyna, aby Twoja usta subtelnie się iskrzyły. Jeżeli praktykujesz konturowanie nosa - nałóż go na sam czubek, a z pewnością docenisz swój makeup! W przypadku, gdy zakładasz odzież z odkrytym dekoltem - możesz też użyć rozświetlacza do podkreślenia ramion i obojczyków. Takie triki są chętnie wykorzystywane przez instagramowe modelki!

Jeżeli dążysz do tego, aby wprowadzić innowacje w swoim makijażu, szukasz odmiany, a zarazem nie chcesz tracić czasu na naukę nowych technik - wystarczy sięgnąć po jeden produkt, który pozwoli Ci urozmaicić Twój codzienny makeup. Skorzystaj z zaprezentowanych podpowiedzi i zacznij kierować się powyższymi wskazówkami w kontekście aplikowania kosmetyku. Z pewnością Ty jak i Twoje otoczenie dostrzegą subtelną i korzystną zmianę w Twoim wyglądzie. Zainwestuj w swoje lepsze samopoczucie i wygląd i dobierz odpowiedni rozświetlacz do swojej karnacji!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl