fit.pl mobile logo

Jak tanio kupować perfumy?

Uwielbiasz perfumy, ale zakup kolejnych flakonów będzie zbyt dużym obciążeniem dla Twojego budżetu? To chyba jeden z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się miłośniczki perfum. W końcu markowe zapachy to wydatek rzędu kilkuset złotych. Są jednak sposoby na to, by mniejszym kosztem upolować świetną kompozycję. Zobacz, gdzie i jakich zapachów szukać, aby Twoja kolekcja nieustannie się powiększała, a przy tym nie kosztowała Cię majątku!

Zamiast drogerii stacjonarnej wybierz internetową

Niestety, ale chociaż wiele osób lubi zakupy stacjonarne, to są one chyba najmniej korzystne cenowo. Z racji tego, że są dostępne od ręki, ich ceny są często znacznie wyższe niż w przypadku drogerii internetowych. Dlatego kupowanie tam nieprzecenionych perfum wiąże się z dużo większym wydatkiem. Jeśli chcesz zaoszczędzić, znacznie lepiej będzie poczekać kilka dni na przesyłkę z wymarzonym zapachem. Pięknie pachnące kwiatowe perfumy znajdziesz na stronie https://paryskie-perfumy.pl/kategoria-produktu/perfumy-damskie/zapachy/kwiatowe/.

Zaczekaj na przecenę

Może się to wydawać banalne, jednak czasem przecena pozwala na upolowanie zapachowej perełki. Zapachy od największych projektantów mogą kosztować od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W takim przypadku śledzenie promocji pomoże Ci zaoszczędzić bardzo dużą kwotę, a niekiedy zdarzają się obniżki o ponad połowę. Dlatego, jeśli marzą Ci się np. perfumy damskie Scandal, zaczekaj na przecenę!

Nie stawiaj tylko na najdroższe marki

Najbardziej znane i popularne są zwykle drogie zapachy od najlepszych domów mody. Nie znaczy to jednak, że nie istnieją inne, tańsze marki, które również mają w swoim asortymencie wiele ciekawych propozycji. Może się okazać, że perfumy z niższej półki cenowej także będą trwałe i intensywne, a za duży flakon nie zapłacisz więcej niż kilkadziesiąt złotych. Jak jednak wyłowić te tanie perełki wśród wielu tandetnych zapachów? Najlepiej śledzić perfumowe fora i oczywiście testować. Może się okazać, że korzystna cenowo kompozycja, której do tej pory nawet nie miałaś ochoty powąchać, stanie się Twoim nowym hitem.

Wypróbuj zamienniki

Co w sytuacji, gdy konkretny zapach skradł Twoje serce, ale nawet po przecenie jest zbyt drogi? Wcale nie musisz z niego rezygnować. Zamiast tego wypróbuj zapachy inspirowane. Możesz je mieć już za ułamek ceny oryginału. Ciekawe propozycje zamienników znajdziesz na stronie paryskie-perfumy.pl. W ofercie sklepu są zarówno zapachy dla kobiet i mężczyzn, a ich wybór jest ogromny. To nie tylko sposób na powiększenie swojej perfumowej kolekcji, ale tez świetny pomysł na prezent.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl