fit.pl mobile logo

Jak wybrać dobry fotel kosmetyczny?

Oferta mebli do salonów kosmetycznych jest szeroka. Dla wygody pracy oraz komfortu klientów gabinetu warto postarać się o taki wybór mebli, który optymalnie zaspokoi potrzeby obu stron. Fotel to najważniejszy element salonu kosmetycznego. Od jego wygody, trwałości i możliwości regulacyjnych zależy nie tylko komfort klientów, ale również wygodna pracy kosmetyczki.

Cechy, jakie powinien posiadać dobry fotel kosmetyczny

 

Jeśli fotel do salonu kosmetycznego ma być jak najbardziej praktyczny i umożliwiać wykonywanie nie tylko zabiegów na twarz, ale i na szyję czy pedicure, warto wybrać elektrycznie sterowany fotel wielofunkcyjny. Elektryczne silniki, jakimi steruje się położenie poszczególnych części fotela, pozwolą na szybkie dopasowanie położenia do potrzeb każdego rodzaju klienta.

Co jeszcze powinniśmy brać pod uwagę, poszukując wymarzonego fotela?

  • Stabilność – większość nowoczesnych foteli kosmetycznych opiera ciężar na jednej statycznej, grubej nodze, co podnosi estetykę. Fotele mogą też budową przypominać leżak. W każdym wypadku wymagana jest jednak stabilność, która wyklucza wychylanie się fotela na boki.
  • Solidna konstrukcja - droższe fotele wykonane są z trwałych stopów metali i wyposażone w liczne wsporniki sprawiające, że nawet maksymalne wychylenia poszczególnych elementów fotela nie wpływają na poziom jego stabilności.
  • Materiał obicia - obecnie najpopularniejsze i najbardziej praktyczne są oczywiście fotele z ekologicznej skóry, które łatwo utrzymać w czystości.
  • Sposób sterowania – regulowanie wysokości, zmiany nachylenia oparcia czy podłokietników może odbywać się manualnie i za pomocą nawet kilku silniczków elektrycznych. Bardzo wygodną opcją są piloty do foteli kosmetycznych, które pozwalają na szybką, ale łagodną zmianę położenia pacjenta.

Przydatne funkcje dodatkowe

W najnowocześniejszych fotelach dedykowanych salonom kosmetycznym, takich tak te oferowane przez abacosun.pl, mamy do wyboru szereg dodatkowych funkcji ułatwiających pracę i komfort klienta. Zdejmowane drewniane podłokietniki, podgrzewanie strefowe, czy możliwość zmiany fotela zabiegowego w leżankę - to najbardziej przemawiające do wyobraźni funkcje. W salonach, gdzie mamy do czynienia z szerokim wachlarzem usług przydają się fotele z możliwością demontażu niektórych części.

W poszukiwaniu najtańszych foteli

Najtańsze leżanki można kupić już za około 1300 zł. W większości nie posiadają one regulacji i wykończone są tworzywem. Oczywiście nadają się do wykonywania podstawowych zabiegów, jednak komfort klienta nie będzie na nich tak wysoki jak w salonach, gdzie dla klientów przygotowane są wielofunkcyjne fotele kosmetyczne. W ramach oszczędności można też rozglądać się za fotelami używanymi, jednak tu należy uważnie przyjrzeć się eksploatacji tychże mebli, bo niektóre mechanizmy mogą być na tyle mocno sfatygowane, że ich naprawa nie będzie opłacalna.

fot. abacosun.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl