fit.pl mobile logo

Kuszące usta – jakich kosmetyków używać, by je mieć?

Usta są jedną z części ciała, na którą mężczyźni najbardziej zwracają uwagę. Panie starają się dbać o ich wygląd, jednak nie zawsze wiedzą, jak robić to prawidłowo. Jakich kosmetyków używać, by móc pochwalić się kuszącymi i zmysłowymi ustami?

Ach, te pęknięcia…

Aby usta kusiły pięknym wyglądem, muszą być odpowiednio pielęgnowane. Nawet najlepszy makijaż nie ukryje spierzchnięć i popękanych kącików warg, dlatego zanim przystąpi się do wykonywania makijażu, powinno się zadbać o ich kondycję. W tym celu przydatne są balsamy do ust. Dzięki balsamom chroni się wargi przed wiatrem i mrozem lub promieniowaniem słonecznym. Usta zachowują ładny wygląd, co sprawia, że nałożona na nie szminka lub błyszczyk lepiej się prezentują.

Szminka czy błyszczyk?

Kosmetyki do ust dzielą się na wiele rodzajów, jednak najpopularniejsze są błyszczyki i szminki. Błyszczki do ust dobrze wyglądają zarówno na pełnych, jak i wąskich wargach. Efekt rozświetlenia sprawia, że wydają się one większe i bardziej zmysłowe. Błyszczyki można nabyć między innymi na https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-ust.html w wersji bezbarwnej lub nadającej ustom kolor. Zaletą kosmetyku jest możliwość nakładania bez patrzenia w lustro – nawet gdy błyszczyk nieco wykroczy poza linię warg, efekt połysku będzie naturalny.

Szminki do ust są polecane jedynie paniom o pełnych wargach. Wąskie wargi pociągnięte za pomocą pomadki do ust wyglądają smutno, a twarz nabiera surowości. Kobiety o słowiańskim typie urody najlepiej prezentują się w szminkach w odcieniach różu, czerwieni i brązu, a także w klasycznym kolorze nude. Chłodne odcienie pomadek z reguły podkreślają niedoskonałości cery, przez co mogą używać ich jedynie panie o nieskazitelnej skórze. Podobny efekt jak szminki dają kredki do ust, które przypominają nieco kredki używane do wykonywania makijażu oczu. Malowanie warg kredką zajmuje trochę więcej czasu niż używanie szminki w sztyfcie, dlatego panie na co dzień częściej stawiają na pomadki. Niemniej, kredka może utrzymać się na ustach dłużej i dać trwalszy kolor.

Jeżeli chce się użyć szminki, jednak wargi są wąskie lub niesymetryczne, można nieco poprawić ich kształt za pomocą konturówki do ust. Konturówkę o odcieniu maksymalnie zbliżonym do pomadki nakłada się, nieco wykraczając poza linię warg, tym samym tworząc efekt pełnych ust. Aby pogłębić uzyskany efekt, można dodatkowo nałożyć na usta transparentny błyszczyk. Kosmetyk doda zmysłowości ustom oraz stworzy ciekawe połączenie z matową szminką.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl