fit.pl mobile logo

Młoda i lśniąca cera przez długie lata? To możliwe!

Codziennie z poczuciem niepokoju spoglądamy rano w lusterka w obawie, że zobaczymy nową zmarszczkę lub inną niedoskonałość. Stosujemy coraz droższe kremy znanych marek z nadzieją, że ich cena przełoży się na dobroczynne działanie dla naszej cery. Jednak sekret tkwi w jednym konkretnym składniku – kolagenie. Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji na temat tej, jakże ważnej dla naszej urody i ciała substancji

Kolagen – co to takiego?

Kolagen jest częścią tkanki łącznej wytwarzanej w naszym organizmie. Stanowi spoiwo komórkowe, dlatego jest jednym z głównych budulców większości narządów takich jak skóra, kości czy ścięgna. Nic dziwnego, że zwany jest eliksirem młodości. Jego szczególną cechą jest niezwykła podatność na rozciąganie. To właśnie dzięki niemu, nasze chrząstki zyskują odporność na urazy, a skóra miękkość i elastyczność. Niestety wraz z wiekiem i spadkiem produkcji kolagenu mogą wystąpić drobne zmarszczki, zwiotczenia, suchość skóry, niedomagania kolan, stawów, a nawet problemy z dziąsłami.

Jak temu zapobiec?

Na wygląd naszej skóry i jej promienność ma wpływ wiele czynników zarówno zewnętrznych, choćby jak klimat w jakim mieszkamy czy pora roku, ale także wewnętrznych, jak procesy zachodzące w naszym organizmie. Chcąc zachować piękny wygląd musimy przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze, pamiętajmy o tym, by pić odpowiednią ilość wody w ciągu doby. To kluczowe, ponieważ w 60-70% składamy się z wody, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania narządów i przebiegu niemalże wszystkich procesów  w naszym organizmie. Po drugie, zadbajmy o zbilansowaną dietę połączoną z ćwiczeniami, które będą wpływały na ujędrnienie naszego ciała. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów znajdujących się w naszym organizmie. Bardzo ważne jest na tym etapie zadbanie o witaminy takie jak: wit. E czy A, które pozytywnie wpływają na naszą skórę i paznokcie. Znajdziemy je w różnej formie – kremów, emulsji czy tabletek dostępnych na rynku.

Kolagen nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz!

Jeżeli nie chcemy polegać na samych kremach, których działanie może nie do końca przynosić zamierzony efekt, to miękkie pastylki kolagenowe KolagenCito marki Reutter okażą się strzałem w 10! W każdej pastylce znajdziemy aż 400 mg wysokiej jakość kolagenu oraz odpowiednio dobraną porcję witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji i przyswajaniu kolagenu. Regularne stosowanie KolagenCito wspomaga utrzymanie aksamitnie gładkiej skóry, łagodzi zmarszczki oraz cellulit. Polecany do wspierania funkcjonowania kości, stawów, chrząstki, dziąseł, skóry oraz naczyń krwionośnych. Dziennie stosuje się do 3 miękkich pastylek KolagenCito.

Zaufaj firmie Reutter - sprawdzonej marce z ponad 100 letnim doświadczeniem! To niemiecka wysokiej jakości technologia produkcji.


Warto dodać, że KolagenCito zawierający wysokogatunkowy kolagen występuje w doskonałej formie – w miękkiej pastylce, a nie jak wiele innych produktów w syntetycznej pastylce. KolagenCito jest bez syntetyków! Zatem jeżeli rozważasz zakup wysokogatunkowego kolagenu, to wzbogać się o znakomity KolagenCito. I poczuj już dziś jak korzystnie działa nie tylko przeciw zmarszczkom.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl