fit.pl mobile logo

Czujesz się samotny? Znajdź miłość w Internecie

Każdego dnia w sieci spędzamy kilka, a nawet kilkanaście godzin. Wielu z nas jest wręcz uzależnionych od komputera czy telefonu, a jego brak w bliskim otoczeniu wywołuje panikę i poczucie braku kontaktu z rzeczywistością. Skoro Internet i tak jest obecny w naszym życiu, to dlaczego by nie wykorzystać go jako sposobu do poznania kogoś ciekawego i stworzenia z nim trwałej relacji, opartej na przyjaźni, zaufaniu i szczerości?

Randkowanie w sieci – sposób na miłość

Nie da się ukryć, że wirtualna rzeczywistość zawładnęła naszym życiem. Ludzie zdecydowanie częściej spotykają się w sieci, niż w realnym życiu. Nie ma się więc czemu dziwić, że coraz więcej osób poznaje swoją drugą połówkę w Internecie. Znaczna ilość par przyznaje, że na długo przed tym, gdy się zobaczyli na żywo, wymieniali ze sobą wiadomości.

Dużą popularnością cieszy się portal randkowy buziak.pl, który jest jednym z największych tego typu portali w Polsce, na którym można poznawać nowe osoby i nawiązywać z nimi znajomości. To Ty decydujesz z kim rozmawiasz i komu pozwalasz się poznać. Jak się okazuje, dzięki temu portalowi ludzie poznają się także za granicą. Polskie randki w UK to dobry sposób na zawiązanie nowych przyjaźni w zupełnie obcym dla nas miejscu, gdzie jeszcze nikogo nie znasz i dopiero się zadomawiasz. Dzięki temu portalowi Polacy znacznie częściej umawiają się także na randki w Niemczech.


Dlaczego warto zaryzykować?

Nigdy wcześniej nie korzystałeś z portali randkowych? Czujesz się samotny i chcesz zmienić swoje życie? Odwiedź portal randkowy buziak.pl i sprawdź sam, co dzięki niemu możesz zyskać. Portal ten jest w pełni bezpieczny i bardzo przejrzysty dla nowych użytkowników. Bez większych trudności się na nim odnajdziesz, gdyż układ strony jest intuicyjny. Strona posiada krótki regulamin, bez ukrytych kruczków i warunków. Dosyć istotną kwestią jest, że kobiety mogą korzystać z zalet portalu całkowicie za darmo, a mężczyźni po założeniu konta mogą przetestować jego walory przez kilka dni korzystając z kont premium, a po upływie okresu próbnego przechodzą na darmowe konto standard, które ma co prawda mniejsze możliwości, ale również daje sposobność poznawania nowych osób i wymieniania z nimi wiadomości.

W każdej chwili masz możliwość wykupienia konta premium i korzystania z wszystkich jego zalet. Już dzisiaj odwiedź portal buziak.pl i przekonaj się sam, jak możnesz w prosty sposób odmienić swoje życie i znaleźć szczęście.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
kulturysta210

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Konkurs na stronie do wygrania 10.000 zł!! Szybka forma, Najlepsze plany treningowe i diety, sprawdź, nie pożałujesz, zmień swoją formę w nie całe 3 miesiące!! :))

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl