fit.pl mobile logo

Bio Babalscy - organiczne produkty prosto z natury

Produkty ekologiczne to doskonały sposób na zapewnienie sobie smacznych i zdrowych posiłków. Wybierając marki produkujące żywność naturalną, stawia się na jakość, ale to również wyraz troski o swoich najbliższych oraz o środowisko naturalne. Bio Babalscy to połączenie tradycji oraz ukłon w stronę ekologicznego środowiska. Wszystkie artykuły spożywcze powstają z należytą troską, po to, aby stać się komponentem pełnowartościowego posiłku.

Produkty ekologiczne z polskich pól

Z artykułów bio od Babalskich wyróżnia się głównie produkty zbożowe, czyli bezglutenowe kasze, płatki śniadaniowe. Kasza jęczmienna pochodząca z upraw ekologicznych to zdrowy wybór. Jest to produkt bogaty w błonnik oraz w cenne witaminy z grupy B. Kasza jest niezwykle sycąca, to podstawa wielu dań tradycyjnych i regionalnych w polskiej kuchni. Marka Bio Babalscy to również miksy płatków. Wszystkie składniki są idealnie ze sobą skomponowane i tworzą doskonałą mieszankę śniadaniową. Wybornie smakują z mlekiem, jogurtem oraz ze świeżymi owocami. Mogą po nie sięgać weganie, ale to również wspaniały i wartościowy zamiennik ziemniaków.

Jak powstają ekologiczne zboża?

Produkty ekologiczne Babalscy powstają zgodnie z wymogami europejskimi dla upraw organicznych. Na polach nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych. Do siewu wybierane są tylko zdrowe, wyselekcjonowane nasiona. W gospodarstwie stosowane są jedynie dozwolone preparaty oraz nawozy naturalne, dzięki temu żywność wolna jest od pestycydów, co korzystnie wpływa na jej smak oraz na zdrowie konsumenta. Warto również dodać, że gospodarstwo, w którym produkowane są zboża i kasze Bio Babalscy leży w bliskim sąsiedztwie parku krajobrazowego — to idealna, ekologiczna enklawa.

Dlaczego warto sięgać po produkty ekologiczne?

Wybierając produkty pochodzące z upraw ekologicznych, stawia się na swoje zdrowie, samopoczucie oraz na dobro środowiska naturalnego. Uprawy organiczne nie wyjaławiają gleby, nie zanieczyszczają podłoża oraz wód gruntowych. Kasze oraz płatki śniadaniowe Bio Babalscy to produkty naturalne, które w swoim składzie nie zawierają pozostałości środków ochrony roślin. Artykuły spożywcze posiadają certyfikat unijny, który znany jest pod postacią zielonego listka wykonanego z unijnych gwiazdek. Gospodarstwo eko Babalskich stawia na stare odmiany zbóż, np. ziarno samopszy lub płaskurki. Te rośliny nie zostały zmodyfikowane, zawierają cenne składniki pokarmowe, są bogatym źródłem błonnika oraz niezbędnych witamin i pierwiastków.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl