fit.pl mobile logo

Postanowienia noworoczne rodziców

Czego życzą sobie i dzieciom rodzice? Wbrew pozorom nie tylko zdrowia i cierpliwości. Współcześni rodzice, chcą także mieć czas dla dzieci i dbać o ich zdrowy rozwój. Czy i w tym roku się uda?  
happY familyWięcej wiary w siebie

Rok rocznie rodzice oceniają siebie niezbyt przychylnie. Jesteśmy zbyt zapracowani, mało kreatywni i nie mamy czasu dla dzieci... Co o tym sadzą najmłodsi? Pewnie chcieliby więcej czasu spędzać ze swoimi zapracowanymi rodzicami, ale na pewno nie oceniają swoich opiekunów aż tak surowo.

Czego życzą sobie wymagający rodzice?

Prócz czasu spędzanego w gronie rodzinnym, rodzice, chcieliby także zadbać o zdrowy styl życia najmłodszych. Więcej spacerów, sportu i zdrowsze menu - to tradycyjne życzenia, które często rodzą się przy kieliszku noworocznego szampana.

Wspólnie

Celebrowanie zwykłych spotkań, chwil i mniej agresji w relacjach między członkami rodziny - tego na pewno życzą sobie rodzice, którzy ze względu na pracę rzadko mają czas wnikliwie przyglądać się, jak zmienia się i rośnie ich pociecha.

Nie tylko dla rodziców, ale i dla dzieci liczy się święty spokój i chwila błogiego nic nie robienia. W Nowym Roku warto także wziąć to pod uwagę organizując dziecku coraz więcej dodatkowych zajęć i wymyślając przeróżne edukacyjne zadania. Szczęśliwe dziecko w Nowym Roku powinno mieć wpływ na swój rozwój i znaleźć chwilę na kreatywne leniuchowanie.

family 2Więcej taty w nowym roku

Mamy często chciałyby, aby im dzieciom  nie brakowało opiekuńczego ramienia ojców. Dlatego tatusiowie wyręczajcie mamy i zabierajcie swoje pociechy na spacer, niech będzie to wasz wspólny czas odkrywania ojcostwa i możliwości, jakie daje wychowanie dziecka, pamiętajcie, że nie tylko wasza partnerka tego chce, ale dzieci. Ona także często nieświadomie domaga się waszej miłości, towarzystwa i wsparcia.

Poczytaj mi mamo!

Nie zawsze masz czas, by dziecku czytać do snu. Nowy Rok to doskonały czas, by wreszcie zrealizować plany związane z edukacyjną rolą czytania. Każdy rodzic dba o ty, by jego dziecko miało pod ręka ulubione bajki, ale już nie wystarcza mu motywacji, by codziennie, prócz wieczornej bajki pokusić się o częstsze czytanie dziecku. A przecież dziecko nie tylko uczy się przyswajania prawidłowych reguł języka, czytanie pomaga rozwijać wyobraźnię i szlifować pamięć, a zatem rodzice – do dzieła!

Zamiast komputera sanki!

Rodzice przez cały rok bezskutecznie walczą o mniejszą autonomię komputera i zamianę go na zdecydowanie bardziej zdrowe zajęcie. Może właśnie jest to dobry moment, by wdrożyć długo planowaną strategię i wyciągnąć zakurzone łyżwy, sanki lub wybrać się wspólnie na pobliski basen?

www.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl