Ruszył cykl warsztatów „MAMY plany”

Już 9 marca młode mamy będą mogły podyskutować o problemach, kłopotach i rozterkach związanych z macierzyństwem i aktywności zawodowej podczas pierwszych miesięcy z maleństwem  
fit.pl
2011-02-18 00:00
Udostępnij
Ruszył cykl warsztatów „MAMY plany”
Mamy plany2Organizatorzy, poprzez cykl prelekcji i wykładów, chcą zachęcić młode mamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami, lękami i pomysłami związanymi z pielęgnacją dziecka, a także powrotem do formy po ciąży.

Wśród ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą są także specjaliści z salonów urody oraz centrów SPA . Zaproszeni goście nie tylko radzą, jakie zabiegi wybrać, by szybciej zregenerować ciało, ale także jak codziennie dbać o skórę po porodzie.

Warsztaty przyjazne mamie i dziecku

Podczas warsztatów mamy mogą swobodnie i bez stresu karmić, przewijać i opiekować się swoimi pociechami.

Ważnym tematem prócz pielęgnacji ciała jest także aktywność mam na rynku pracy. Znane designerki i fashionistki opowiadają uczestniczkom, w jaki sposób wrócić na rynek pracy lub jak samodzielnie prowadzić biznes bez zostawiania dziecka w żłobku lub po opieką dziadków.

Podczas warsztatów na mamy czeka również mnóstwo niespodzianek. Między innymi  podczas lutowego spotkania mamy losowały: vouchery na masaż w spa oraz ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Wszystkie  Panie otrzymały także funkcjonalne torby przydatne mamie i dziecku podczas każdego wyjścia i spaceru.

Najbliższe spotkanie warsztatowe odbędzie się 9 marca. Wszelkie szczegóły i informacje o miejscu mamy znajdą na stronie www.mamyplany.com.

www.dziecko.fit.pl