fit.pl mobile logo

Śniadanie nie musi być nudne – warsztaty dla dzieci i rodziców

Projektowanie smacznych kanapek dla dzieci, a dla dorosłych konsultacje dietetyczne i porady makijażystki – to wszystko czeka na uczestników dwóch bezpłatnych warsztatów dla najmłodszych i ich rodziców w Molo Junior Cafe. W zajęciach, które odbędą się 14 listopada w Warszawie, będzie uczestniczyć Anna Popek, ambasadorka programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa” 


To już kolejna edycja zajęć dla dzieci w wieku 2-6 lat i ich rodziców. Wiosenne warsztaty w Rzeszowie cieszyły się ogromną popularnością. Najmłodsi pod czujnym okiem animatorek mogli przygotować pożywne śniadanie, a mamy skorzystały z konsultacji dietetycznych oraz porad wizażystki.

Interaktywne zajęcia mają pomóc rodzicom w przypomnieniu o prawidłowych zasadach odżywiania. To właśnie w wieku 3-6 lat kształtują się nawyki żywieniowe dziecka: to, czego nauczy się ono we wczesnym dzieciństwie, będzie później procentowało w przyszłości – mówi Małgorzata Sienkiewicz, Dyplomowany Technolog Żywności, specjalista z Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”, organizator akcji – Dzięki wspólnemu przygotowaniu kolorowych kanapek, przez zabawę uczymy najmłodszych, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.

Kolorowo w Molo Junior Cafe

14 listopada (czwartek) w Molo Junior Cafe przy ul. przy ul. Kazachskiej 1 (wejście od ul. Kieślowskiego) w godz 14:00-15:30, mali kucharze stworzą kolorowe kanapki, które zachęcą nawet niejadka do zjedzenia. Dopingować im będzie ambasadorka akcji „Śniadaniowa Klasa” – Anna Popek. Następnie pod okiem animatorek wezmą udział w grach i zabawach.
Natomiast rodzice otrzymają wiedzę dotyczącą zasad prawidłowego odżywiania, w tym m.in. jak należy komponować śniadania, by były zdrowe i zapewniały całej rodzinie energię na początek dnia. Dodatkowo mamy będą mogły skorzystać z porad stylistki, która pokaże opowie o zasadach doboru garderoby do figury.

Zaproponuje również zestawy na poprawę humoru na jesienno-zimowe dni oraz odpowie na wszystkie nurtujące uczestniczki pytania.

Dla uczestniczek przygotowano dwie broszury edukacyjne, w których znajduje się wiele informacji dotyczących zdrowego odżywania (m.in. dekalog żywienia, piramida żywienia) oraz wskazówek, jak pięknie i zdrowo wyglądać od rana. Każdej mamie przydadzą się również przepisy na kolorowe i zdrowe kanapki dla dzieci.

Warsztaty są bezpłatne. Na zajęcia obowiązują zapisy pod adresem: i.ozaist@planetpr.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Śniadaniowa Klasa u podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Bezpłatne warsztaty kulinarne zostaną również zorganizowane dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, które odbędą się dzień wcześniej - 13 listopada (środa) - w Ośrodku Rehabilitacji BIOMICUS przy ul. Pańskiej 96 lok. 201. Na uczestników czekają konkursy i nagrody (m.in. torba śniadaniowa z filcu z limitowanej edycji przygotowanej na potrzeby programu „Śniadaniowa Klasa”). Podczas warsztatów podopieczni Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” przygotują smaczne i pełnowartościowe drugie śniadanie. Natomiast opiekunowie będą mogli skorzystać z wykładu dietetyka, dowiedzieć się jak pożywienie powinno być przechowywane, by długo zachowało świeżość oraz co jeść, by ładnie wyglądać i czuć się zdrowo przez cały dzień.

www.dziecko.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl