fit.pl mobile logo


Marek Prusiński

Z ponad 25-letnim międzynarodowym doświadczeniem w świecie Health & Fitness, moja pasja i dedykacja do branży zaczęła się w 1994 roku. Moje korzenie sięgają roli trenera personalnego oraz instruktora fitness w Les Mills w Nowej Zelandii.

Potem wspaniała przygoda jako Fitness Director na Karaibach. Zarządzałem strefą fitness na statkach turystycznych floty Royal Caribbean Cruise Line, prowadziłem treningi personalne oraz zajęcia fitness, koordynowałem sportowymi imprezami dla turystów

Kolejne podboje świata to awans na kluczowe stanowiska w sieciach fitness w Europie i Azji. Jako Jatomi Group Head of Fitness miałem pod sobą dział trenerski oraz instruktorski w Polsce, a następnie Malezji, Indonezji oraz Tajlandii. Ekspansja z 2 klubów w kraju do 33 jako cała sieć. A jako Fitness Director w MarsSportif w Turcji od podstaw rozwijałem dział trenerów personalnych, akademię szkoleniową, tworzyłem procesy, wspierałem otwarcia nowych lokalizacji.

Pracowałem również jako Fitness First Senior GM w Malezji. Po powrocie do Polski współpracowałem z Xtreme Fitness Gyms obejmując stanowisko Head of Fitness, a następnie Manager d.s Rozwoju Produktu. I tutaj zbudowałem cały proces szkoleniowy kadry trenerskiej, wdrażałem procesy, stworzyłem koncept treningowy 10XTraining, szkoliłem kadrę trenerską, franczyzobiorców wspierając jednocześnie rozwój tej sieci franczyzowej w naszym kraju.

Setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej, wprowadziłem różnorodne strategie dla trenerów personalnych i kadry fitness w ramach współpracy z renomowanymi firmami fitness na świecie. Moje doświadczenie w budowaniu konceptów treningowych przełożyło się na stworzenie trzech unikalnych klubów butikowych boxing i HIIT w Malezji.

Mój duch przedsiębiorcy doprowadził do założenia LifeGRITAcademy, firmy konsultingowej dedykowanej branży fitness. Od 2022 roku prowadzę również mój własny kanał podcast LifeGRITAcademy. To już niemal 50 odcinków w moim portfolio, a to jest dopiero początek.

Obecnie jako Head of Training & Product Development współpracuję z NAOMI FITNESS DESIGN, firmą z szerokim portfolio produkującej sprzęt siłowy oraz funkcjonalny dla klubów fitness na całym świecie. Pomagam w rozwoju produktów, wspieram działania sprzedażowe i marketingowe. Moim głównym celem jest jednak rozwój innowacyjnego modelu zajęć grupowych 10XTraining, który stworzyłem, i który wraz z NAOMI FITNESS DESIGN oferujemy operatorom fitness na całym świecie.

Artykuły eksperta:

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl