FIT PORADY ONLINE. Porozmawiaj ze specjalistą na żywo!

Wyobraź sobie, że możesz pójść do dietetyka lub na trening… nie wychodząc z domu. Teraz to możliwe dzięki AnyMind. Wystarczy, że odszukasz fioletowy przycisk z kamerą w prawym dolnym rogu portalu FIT.PL i nawiążesz połączenie z jednym z naszych specjalistów
2018-08-20 00:00
Udostępnij
FIT PORADY ONLINE. Porozmawiaj ze specjalistą na żywo!

Chcesz dbać o formę, ale ciężko Ci wygospodarować czas na wizyty w poradni dietetycznej albo na siłowni? Masz małe dziecko, którego nie możesz zostawić bez opieki? A może mieszkasz daleko od miejskiego zgiełku i potrzebujesz pół dnia, żeby dotrzeć do dietetyka lub trenera? Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód — to już nie wymówka.

Dzięki współpracy AnyMind i FIT.PL możesz w dowolnej chwili połączyć się z wybranym specjalistą przez internet i zasięgnąć indywidualnej wideoporady.

Jak to działa?

To proste:
1. Klikasz w zielony przycisk w interesującej Cię zakładce tematycznej na portalu.
2. Wybierasz konsultanta i temat konsultacji.
3. Zakładasz bezpłatne konto AnyMind, używając do weryfikacji swojego numeru telefonu (bez obaw, nie będzie publicznie dostępny).
4. Doładowujesz swoje konto AnyMind wybraną kwotą, korzystając z bezpiecznego systemu PayU lub PayPal.

To wszystko! Już możesz połączyć się z wybranym konsultantem.

Zobacz, jak to wygląda w praktyce, na przykładzie portalu weterynaryjnego:  Dlaczego warto spróbować?

Konsultacje online to świetne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na regularne wizyty w poradni lub treningi, albo zwyczajnie nie chcą angażować się w cały program fitness, a jedynie potrzebują krótkiej porady — tu i teraz. Przykładowo, jeśli nie masz pewności, czy dobrze wykonujesz swoje ćwiczenia, możesz pokazać je przez wideo trenerowi, a on podpowie Ci, co możesz poprawić.

Dietetycy i trenerzy konsultujący dla FIT.PL to specjaliści, którym można zaufać. Korzystając z wideokonsultacji online przez AnyMind masz też pewność, że Twoje dane i pieniądze będą bezpieczne. W dodatku zapłacisz dokładnie za tyle czasu, ile konsultant Ci poświęci, bo rozmowy rozliczane są sekundowo.

PS. Pierwsza minuta połączenia zawsze jest za darmo!