fit.pl mobile logo

Latynoski taniec - naturalny spalacz tłuszczu

Szczupła sylwetka to marzenie i cel niejednej kobiety, tymczasem wystarczy włączyć energetyczną muzykę lub wybrać się na zajęcia taneczne do klubu fitness, by zobaczyć jak szybko i łatwo stracić zbędne kilogramy w rytm ulubionych przebojów
salsa 2Odchudzanie na parkiecie

Morderczy trening na siłowni to nie dla Ciebie? Zajęcia fitness też z trudnością aktywizują twoją formę? Pomyśl o zajęciach tanecznych. Zumba, salsa, samba, cha-cha czy mambo – latynoskie rytmy najszybciej i najskuteczniej rozprawiają się z wałeczkami, niezgrabną sylwetką, bólem kręgosłupa i ogólnych zniechęceniem.

Latynoski taniec = smukła sylwetka

Nie wierzysz? Popatrz na latynoskie tancerki. Gracja z jaką się poruszają, subtelne, seksowne energetyczne ruchy w tańcu eksponują każdy mięsień i każdy dokładnie wykonany krok, które w tańcu tworzą wyjątkową harmonię.

Poczuj w sobie salsę

Mówi się, że mieszkańcy Ameryki Południowej oraz krajów hiszpańskojęzycznych z racji swojego temperamentu rodzą się z salsą we krwi. My zaś Europejczycy musimy trenować, ćwiczyć kroki i otwierać się na swobodę ruchu. To prawda. Okazuje się jednak, że słuchając wspaniałych latynoskich utworów i wsłuchując się w swoje ciało, nogi same zaczynają tańczyć, a dzięki kolejnym lekcjom jesteśmy w stanie uwolnić pokłady drzemiącej energii radości, pozbyć się stresu i wreszcie gubić zbędne kilogramy

Każdy z nas może jednak odkryć salsę w sobie i otworzyć się na jej wyjątkową moc. A warto bo podczas tańca można nie tylko dobrze się bawić, ale także spalić od 400 do 500 kcal! Kolejnym plusem tego tańca jest sposób w jaki rzeźbi ciało. Podczas treningu pracują prawie wszystkie partie mięśni nóg, ramion, brzucha, a także niektóre mięśnie kręgosłupa dzięki czemu po intensywnym treningu tanecznym nasze ciało czuje się przyjemnie rozluźnione i naładowane energią. Salsa wzmacnia i kształtuje mięśnie pośladków oraz łydek i ud. Doskonale wyrabia kondycję i sprawia, że po prostu trudno się jej oprzeć!

Samba

To prawdziwy trening cardio dla całego organizmu, pracują ramiona, mięśnie brzucha, pośladki, łydki, uda...a przede wszystkim biodra.Chcesz zacząć spalać kalorie w rytmie samby nie musisz jechać na karnawał do Rio, wystarczy, że sprawdzisz ofertę szkoły tańca w Twojej okolicy i wybierzesz kurs podstawowy. Tancerze samby twierdzą, że samba jest pochwałą miłości, kochanką i symbolem płodności, dlatego, ruchy tancerzy są tak seksowne i przepełnione naturalnym żywiołem, jakim jest namiętność. Już podczas pierwszych kroków przekonasz się jak pracuje Twoje ciało i poczujesz radość, którą wyzwala każdy ruch. Samba dodaje pewności siebie i pomaga zwłaszcza kobietom obudzić drzemiącą w nich kobiecość. Podczas tańca możesz spalić nawet 400 kcal!!

Rumba, cha-cha, mambo

Te tańce z pewnością ucieszą osoby, które nie potrafią odnaleźć się w gorących klimatach samby lub salsy. Nieco bardziej spokojniejsza, cha-cha, rumba lub mambo to także naturalne spalacze tłuszczu, przy których z pewnością rozruszasz całe ciało i uaktywnisz biodra. To właśnie one wraz z nogami najintensywniej pracują w tych trzech tańcach, wspaniale nadając sylwetce smukłą i naturalnie wysportowaną sylwetkę. A co z kaloriami? Oczywiście od 400 do 500 mniej przy treningu trwającym ponad godzinę. Aż chce się tańczyć!

m.k

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl