Postanowienia noworoczne mistrzów sportu

Kowalczyk, Kurek, Małysz...poznaj postanowienia gigantów polskiego sportu na 2012 rok.  
fit.pl
2012-01-11 00:00
Udostępnij
Postanowienia noworoczne mistrzów sportu
W sobotę, na uroczystej Gali Mistrzów Sportu poznaliśmy wyniki 77. Plebiscyty Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski. Dzisiaj dowiecie się co obiecali sobie jego zwycięzcy w sylwestrową noc.

Okazuje się, że wielcy ludzie mają małe wymagania i w Nowym Roku marzy im się to co każdemu z nas – móc się wyspać i porządnie odpocząć od treningów, zawodów, częstych wyjazdów i rozłąki z najbliższymi.

Justyna Kowalczyk – Triumfatorka dwóch poprzednich plebiscytów nie wie co to nuda i dzień bez treningu. W ciągu roku może pozwolić sobie na zaledwie kilka dni beztroskiego lenistwa. Wtedy najchętniej czyta książki i ogląda dobre filmy. W nowym roku życzyłaby sobie, żeby nie mieć zaległości w nowościach filmowych. Biegaczka narciarska pasjonuje się filmami z gatunku thriller.

Bartosz Kurek – Najlepszy polski siatkarz to straszny śpioch. Wylegiwanie się w łóżku sprawia mu wielką frajdę. Niestety rzadko kiedy może leniuchować do południa. Poranne wstawanie to dla niego zło konieczne. Jego budzik zawsze dzwoni bardzo głośno i to kilka razy, zanim Bartek go wyłączy. Z utęsknieniem czeka na urlop. Nie ważne gdzie go spędza – najważniejsze, że nie rano zrywać się z łóżka. Sen to dla młodego siatkarza najlepsza forma regeneracji! Jak się wyśpi, wracają mu siły i humor

Adam Małysz – „Orzeł z Wisły” od kiedy zamienił narty na samochód rajdowy ma zdecydowanie więcej czasu dla siebie. Treningi kierowców nie są tak intensywne i stresujące jak u skoczków. Małysz zdecydował się jeździć w rajdach, ponieważ szybka i niebezpieczna jazda dostarcza mu adrenaliny, bez której nie umie już żyć. Ale jak każdy chce odpocząć. W Nowym Roku były skoczek obiecał sobie spędzać więcej czasu z rodziną w domu. W wolnych chwilach chciałby dla relaksu majsterkować nie patrząc na zegarek.

Gwiazdom życzymy wytrwania w noworocznych postanowieniach.

www.fit.pl