fit.pl mobile logo

Ragga Jam - warsztaty

Raga Jam to styl taneczny, który bije rekordy popularności na świecie, dzięki oryginalnej choreografii i pobudzającej muzyce. Już 24 i 25 kwietnia zapraszamy na warsztaty z twórczynią tego stylu
PlakatraggaRagga Jam to mix stylu Ragga wzbogaconego wpływami stylów Hip-Hop i Jazz, który zachowuje ducha kultury i muzyki afro-jamajskiej. Atmosfera i zabawa to nieodłączne jego elementy. Styl Ragga Jam to połączenie pasji i egzotyki.
Dwudniowe szkolenie taneczne poprowadzi  Laure COURTELLEMONT, twórczyni stylu Ragga Jam. Warsztaty to ponad 16 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, zarys historii Ragga Jam i Kultury Jamajskiej, praca nad techniką kroków. W treningu mogą uczestniczyć zawodowi tancerze, jak również osoby, które dopiero zaczynają interesować się tym wspaniałym stylem tańca. Atrakcją zajęć będzie muzyka na żywo.

Szkolenie doskonali warsztat ruchowy, uczy kroków i ruchów charakterystycznych dla tańców jamajskich, podnosi kwalifikacje i umiejętność prowadzenia zajęć tanecznych. Pod koniec szkolenia odbędzie się Audycja na nauczycieli Ragga Jam Poland 2010.

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą miały możliwość otrzymania licencji Ragga Jam i jako pierwsze dołączenia do TEAM'U RAGGA JAM POLAND.

Termin:
24-25 kwietnia 2010

Miejsce:
Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
Cena:
650zł przy wpłacie do 31 stycznia 2010
725zł przy wpłacie od 1 lutego do 31 marca 2010
800zł po 31 marca.

Możliwe zniżki grupowe powyżej 5 osób.

Laure2Laure COURTELLEMONT (Brazylia )
Międzynarodowej sławy nauczyciel. Została okrzyknięta "królową" hip-hopu. Jest zapraszana na wszystkie najbardziej prestiżowe imprezy taneczne oraz największe Konwencje Fitness.  Warsztaty tańca prowadzi niemalże na każdym kontynencie, w Europie (Niemcy, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria, Portugalia, Belgia, Francja, Rosja),  Azji (Chiny, Zachodnie Indie), Ameryce Północnej (USA), Południowej (Brazylia) oraz w północnej Afryce.
Jej sława przenosi się również na świat rozrywki, gdzie uczestniczy w nagrywaniu wideoklipów dla znanych piosenkarzy i tańczy dla telewizji. Jako tancerka wystąpiła m.in. w takich projektach jak: "House of Ninja" (New York, 2008), "Ritmos Family" (Sao Paulo, 2007). W latach 2003-2007 pracowała jako tancerka Nike Europe. Uczyła również w najsłynniejszej francuskie szkole tańca - w Studio Harmonic (2002-2007). Obecnie prowadzi zajęcia w Broadway Dance Center.
Niesamowita osobowość i umiejętności taneczne sprawiają, że wszędzie gdzie się pojawia zawsze jest otoczona ogromną liczbą fanów.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl