fit.pl mobile logo

Samba - gorący taniec karnawału

Początek roku to idealny moment by zacząć coś nowego, by spróbować czegoś, co zawsze chcieliśmy zrobić lub o czym nigdy nie myśleliśmy. Postanowienia noworoczne i chęć zmiany mobilizują nas do działania, a czas karnawału sprzyja nie tylko szalonym imprezom, ale i zajęciom ruchowo-fizycznym  
Idealnym sposobem na wypełnienie postanowienia ‘od jutra będę się odchudzać!’ oraz na zabłyszczenie na karnawałowych balach i zabawach jest taniec. Rozpoczęcie zajęć tanecznych to nie tylko metoda na piękną sylwetkę i spalanie zbędnych kalorii, to również fantastyczny środek by zapomnieć o szarej, zimnej aurze na dworze i swoich problemach. Tańcząc zyskujemy mnóstwo energii do działania, poprawiamy swoje samopoczucie oraz produkujemy mnóstwo endorfin, które zapewniają nam świetny humor. Dlatego warto wybrać taneczny styl dla siebie.

Samba brazylijska to idealny sposób by chociaż na chwilę przenieść się na karnawał do gorącej Brazylii. Szalony ruch bioder, kolorowe pióra, cekiny i gorąca muzyka to idealny środek na oderwanie się od codziennych problemów. Samba rozluźnia, dodaje energii oraz wysmukla sylwetkę.

Dla bardziej odważnych polecamy jamajski taniec – Dancehall. Wymyślne kroki, izolacje w ciele, shake’i i różne ewolucje sprawią, że uczestnicy na pewno nie będą się nudzić. Dancehall wzmacnia mięśnie w całym ciele, poprawia rozciągnięcie i elastyczność. Lubiącym kubańskie rytmy proponujemy Reggaeton. To połączenie ostrych ruchów klatki i kroków typowych dla Reggaetonu z elementami salsy, a czasami nawet tańców Yoruba. Gorąca muzyka przenosi uczestników zajęć na Kubę, dodaje im energii, a taniec zapewnia wzmocnienie ciała, wysmukla sylwetkę i poprawia izolacje. Niezdecydowanym na żaden konkretny styl polecamy Zumbę. Te zajęcia łączą ze sobą elementy tańców latynoamerykańskich z elementami fitness.

Muzyka latino poprawia samopoczucie i ułatwia wykonywanie ćwiczeń, a sama Zumba jest doskonałym sposobem na uzyskanie pięknej, smukłej sylwetki, wzmocnienie mięśni i świetną zabawę.

Na zajęcia taneczne (dancehall, samba, reggaeton, zumba, taniec brzucha, hip hop i wiele innych) zapraszamy do Szkoły Tańców Karaibskich SalsHall Ortodox. Na stronie www.sho.pl znajdziecie grafik, opisy technik oraz darmowe lekcje na youtube.com 

www.taniec.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl