Sylwester to czas szampańskich prywatek, domowych imprez i bali a zatem doskonały moment, by tanecznie przygotować się do tego jedynego w roku dnia. W jakim rytmie Ty przywitasz Nowy Rok? My prezentujemy 5 gorących rytmów, które ożywią, każdą sylwestrową zabawę
fit.pl
2012-12-21 00:00
Udostępnij
Top 5 sylwestrowych hitów tanecznych
salsaTango i walca zarezerwujmy dla eleganckiego przyjęcia lub wystawnego balu, a co możemy tańczyć na prywatce u znajomych?

Salsa – gorąca, namiętna i wyjątkowa, doskonale zbliża, łączy ludzi i buduje więzi. Salsę zatańczysz w parze, ale także w grupie. Wyzwala niesamowite pokłady energii i wspaniale rozgrzewa. Jeśli jeszcze nie zgłębiłeś jej tajników, ruszaj na kurs!

Samba – brazylijska moc, budzi jak mocne espresso. Samba przywołuje radość i niczym nieskrępowaną wolność dla ciała i dusza. Samba idealnie wpisuje się w klimat karnawału, dlatego właśnie w sylwestra warto sięgnąć po jej klimta.

Zouk – to synonim zabawy, imprezy i festiwalu więc nie może zabraknąć go podczas sylwestrowej prywatki. Zouk ma siłę lambady i radość afroamerykańskich tancerzy, łącząc w sobie seksowy styl brazylijskich tańców oraz bliskość i namiętność salsy. Warto spróbować!

Zumba – szalony taniec pełen naturalnej ekspresji, która udziela się wszystkim tańczącym. Zumba doskonale odnajduje się na domowej prywatce i w klubie fitness, dlatego jeśli nie miałeś okazji poznać fuzji tańców latino  z aerobikiem, już dziś daj się skusić.

Sexy dance - Z krzesełkiem, w grupie, przy rurze, a może po prostu we dwoje na parkiecie - sexy dance czaruje i emanuje prawdziwą dawką seksu, dlatego jeśli w sylwestra chcesz przeżyć coś wyjątkowego i zapamiętać tę noc na długo, niech ten taniec będzie wstępem do krainy prawdziwej przyjemności.

www.taniec.fit.pl