fit.pl mobile logo


Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University

W dniach 24-25.10.2009 zapraszamy wszystkich fanów i miłośników fitness na fantastycznie zapowiadającą się imprezę. Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. Organizatorzy przewidzieli także dla osób uwielbiających rywalizację i sprawdzanie się w realiach współzawodnictwa – maraton aerobiku
Na zaproszenie Reebok University Polska odpowiedziały sławy światowego fitnessu Vladimir Snezhik (Rosja), Richmond Bachia (Norwegia) oraz Aleksandro Olivieri (Włochy). Nie zabraknie również znakomitych lekcji przygotowanych przez trenerów Reebok University Polska.

Konwencja Reebok University Polska to propozycja nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla młodych początkujących instruktorów oraz wszystkich miłośników aktywności fitness.

Program konwencji oparty jest nie tylko na bogatej ofercie lekcji stepu czy dance-u, ale także na warsztatach z dziedziny wzmacniania – SKI CLASS czy REEBOK FINAL CUTS. Będzie można również zapoznać się mocniej z takimi formami treningów jak REEBOK BALANCE PILATES oraz REEBOK CYCLING.

Osobna atrakcją będzie szkolenie z PortDeBras. Poprowadzi je jeden z pomysłodawców i twórców Vladimir Snezhik z Rosji. Szkolenie planowane jest na piątek 23.10.2009 w godzinach 9.00-17.00 (liczba miejsc jest ograniczona). Każdy z uczestników po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat I st. Organizacja tego szkolenia to odpowiedź Reebok University, na pytania jakie pojawiały się po ostatniej kwietniowej konwencji od dość sporej grupy osób, czy takie szkolenie może odbyć się w Polsce.

Reebok University Polska działa na rynku od 2001 roku. Jest jedną z największych i prężniej działających szkół w Polsce. Posiada uprawnienia do nadawania tytułu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness- nowoczesne formy gimnastyki (MSiT). Jest jedyną szkołą która ma prawo szkolić z dziedziny Reebok Coreboard, Reebok Final Cuts, Rep Reebok, Reebok Flexible Strength oraz Reebok Martial Arts.. Posiada swoje oddziały w Katowicach, Olsztynie, Płocku, Gliwicach i Zielonej Górze. Reebok University realizuje swoje programy edukacyjne w oparciu o badania naukowe z dziedziny fizjologii, biomechaniki przy współpracy z ACSM (American College of Sports Medicine) oraz przy udziale doświadczonych szkoleniowców. Uniwersytet stara się wyznaczać nowe kierunki i powodować aby fitness był cały czas żywy, atrakcyjny, ciekawy i dawał ludziom dużo uśmiechu i zadowolenia. Niech przykładem będzie, promocja podczas ostatniej kwietniowej konwencji RUP-u, programu treningowego JUKARI FIT to FLY opracowanego wspólnie z Cirque de Soleil.

Dewizą Reebok University jest uśmiech zadowolenie oraz profesjonalizm.

Zapraszamy.
www.reebokuniversity.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl