I Mistrzostwa Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness

14 maja 2017 w Radomiu odbędą się I Mistrzostwa Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness, które będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w najstarszej na świecie federacji amatorskiej kulturystyki
2017-05-11 00:00
Udostępnij
I Mistrzostwa Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness

Zawody odbędą się w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22, przy ulicy Rapackiego.

Będą to zawody inaugurujące działalność NABBA / WFF w Polsce federacji,  w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał nie kto inny ale właśnie Arnold Schwarzenegger , największa gwiazda kulturystyki.


I Mistrzstwa Polski NABBA / WFF będą otwarte dla wszystkich chętnych - Zawodniczek i Zawodników sportów sylwetkowych. Bez względu na przynależność (lub jej brak) do jakichkolwiek federacji i związków sportowych zawodnicy i zawodniczki będą mogli uczestniczyć w rywalizacji o Tytuły Mistrzowskie Federacji NABBA / WFF w poszczególnych kategoriach, bez dyskryminowania ich za tę a nie inną przynależność, ponieważ ideą sportu jest jednoczyć a nie dzielić.


Głównymi organizatorami i gospodarzami tego sportowego święta z ramienia NABBA/WFF Poland są Sylwia Socha i Emil Tyszko przy ścisłej współpracy z Władzami Miasta Radomia.

Sylwia Socha –  trenerka personalna,  instruktorka tańca i fitness, prezenterka i  master trenerka Jump It, Mistrzyni Polski federacji WPF w kategoriach Sports Models, oraz Open, II Vice Miss Świata Zawodów Mr’s  Universe Neapol 2016 federacji WPF.

Emil Tyszko – trener personalny, dietetyk, szkoleniowiec, coach żywieniowy.


Zespół organizacyjny Mistrzostw Polski w składzie:
- Sylwia Socha
- Emil Tyszko
- Sławomir Jagiełło Prezydent NABBA/WFF Poland
- Artur Kozłowski