fit.pl mobile logo

I Mistrzostwa Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness

14 maja 2017 w Radomiu odbędą się I Mistrzostwa Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness, które będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w najstarszej na świecie federacji amatorskiej kulturystyki

Zawody odbędą się w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22, przy ulicy Rapackiego.

Będą to zawody inaugurujące działalność NABBA / WFF w Polsce federacji,  w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał nie kto inny ale właśnie Arnold Schwarzenegger , największa gwiazda kulturystyki.


I Mistrzstwa Polski NABBA / WFF będą otwarte dla wszystkich chętnych - Zawodniczek i Zawodników sportów sylwetkowych. Bez względu na przynależność (lub jej brak) do jakichkolwiek federacji i związków sportowych zawodnicy i zawodniczki będą mogli uczestniczyć w rywalizacji o Tytuły Mistrzowskie Federacji NABBA / WFF w poszczególnych kategoriach, bez dyskryminowania ich za tę a nie inną przynależność, ponieważ ideą sportu jest jednoczyć a nie dzielić.


Głównymi organizatorami i gospodarzami tego sportowego święta z ramienia NABBA/WFF Poland są Sylwia Socha i Emil Tyszko przy ścisłej współpracy z Władzami Miasta Radomia.

Sylwia Socha –  trenerka personalna,  instruktorka tańca i fitness, prezenterka i  master trenerka Jump It, Mistrzyni Polski federacji WPF w kategoriach Sports Models, oraz Open, II Vice Miss Świata Zawodów Mr’s  Universe Neapol 2016 federacji WPF.

Emil Tyszko – trener personalny, dietetyk, szkoleniowiec, coach żywieniowy.


Zespół organizacyjny Mistrzostw Polski w składzie:
- Sylwia Socha
- Emil Tyszko
- Sławomir Jagiełło Prezydent NABBA/WFF Poland
- Artur Kozłowski

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
rgrodzicki80

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
Kamil Lolik

DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl