fit.pl mobile logo

Wiktoria Nnaka dominatorką Arnold Classic Europe i całego sezonu!

Trzy złote i jeden srebrny medal zdobyła w miniony weekend 19-letnia ambasadorka Olimp Sport Nutrition Wiktoria Nnaka podczas zawodów Arnold Classic Europe. W sumie Wiktoria wystartowała w tym roku w ośmiu zawodach. Zdobyła 16 złotych medali oraz jeden srebrny (w starciu z zawodowcami - IFBB Elite Pro World Championships, rozgrywanych w czasie sobotnich zawodów Arnold Classic Europe). To był jej debiutancki sezon

W miniony weekend w Santa Susana zostały rozegrane zawody Arnold Classic Europe. Zgodnie z planem, Wiktoria Nnaka miała wystąpić w niedzielę, podczas zawodów dla amatorów. Po przybyciu na miejsce okazało się jednak, że dostaje tzw. dziką kartę i zaprezentuje się na scenie już w sobotę, podczas rywalizacji profesjonalistów.

- Już sam fakt, że mogę stanąć na scenie obok profesjonalistów jest dla mnie dużym zaszczytem. Traktuję to jak okazję do nauki – będę mogła porównać się do nich i zobaczyć, nad czym należy jeszcze popracować - tak w piątek wieczorem mówiła Wiktoria. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że wyjście na scenę z zawodowcami nie zakończy się tylko zebraniem doświadczenia, ale także zdobyciem srebrnego medalu.

image_processing20201214-23686-11p9a9n_1

Podczas niedzielnych zawodów Wiktoria Nnaka rywalizowała w dwóch kategoriach:

Junior Women`s Bikini-Fitness,
Women`s Bikini-Fitness powyżej 172 cm.

W obu pokonała wszystkie rywalki, tak jak w kategorii Women`s Bikini-Fitness Overall, gdzie w starciu ze zwyciężczyniami innych kategorii fiintess zwyciężyła, stając się absolutną zwyciężczynią Women`s Bikini-Fitness Overall.

 

Wiktoria z pewnością nie należy do tych osób, które wolałby szybko zapomnieć o roku 2020. To był jej debiutancki sezon, a wygrała wszystkie zawody, w których startowała. W ten sposób kończy rok jako:

Mistrzyni Europy Seniorek,
Mistrzyni Świata Juniorów,
Mistrzyni Świata Seniorek,
Mistrzyni Arnold Classic Europe Juniorek,
Mistrzyni Arnold Classic Europe Seniorek,
Vice-Mistrzyni Arnold Classic Europe PRO.

Teraz przed Wiktorią czas na zasłużony odpoczynek, choć – jak sama mówi – nie od treningów. Świąteczny czas zamierza także poświęcić na spędzanie czasu z najbliższymi, z którymi (ze względu na pandemię), ograniczała kontakt w ostatnich tygodniach. W przyszłym sezonie, oprócz obrony zdobytych tytułów, będzie m.in. walczyć o absolutne Mistrzostwo Polski (aby to osiągnąć, musi obronić tytuł Mistrzyni Polski oraz zdobyć Puchar Polski), a także o zwycięstwo w – organizowanych raz na 5 lat – zawodach Grand Prix Baikal w Rosji. Jeśli uda jej się to osiągnąć, będzie walczyć o kartę IFBB Elite Pro. Olimp Sport Nutrition będzie bacznie śledzić jej karierę i mocno dopingować w drodze po kolejne sukcesy!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl