Wyjazd na narty? Livigno zaprasza!

Jeśli lubisz jeździć na nartach, a do tego chciałbyś wybrać się za granicę, to jedną z ciekawszych propozycji może być Livigno, mieszczące się we Włoszech. Miasteczko posiada nie tylko dużą ilość tras narciarskich, ale także wiele interesujących atrakcji, czekających na każdym kroku.
2020-03-10 00:00
Udostępnij
Wyjazd na narty? Livigno zaprasza!

Kilka słów o Livigno

Livigno położone jest we włoskich Alpach, na wysokości 1809 m n.p.m. Jest to jeden z najsłynniejszych regionów narciarskich znajdujących się w Europie. Swoim urokiem i atrakcjami przyciąga miłośników narciarstwa, pięknych widoków i górskiego, włoskiego klimatu.

Urokliwa miejscowość zachęca swoją architekturą w postaci drewnianych domków, jak również niezliczoną ilością atrakcji, w postaci wspinaczki po zamarzniętych wodospadach czy tras trekkingowych dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Wszyscy, którzy preferują ekstremalne sporty, mają tutaj możliwości jazdy skuterem śnieżnym. Z kolei dla osób spokojnych, marzących o wygodach, przygotowano spa, kręgle, dyskoteki do białego rana, lodowisko czy kino.

Uwagę każdego turysty przykuwa również strefa bezcłowa, w której za konkurencyjną cenę można nabyć alkohol, elektronikę czy odzież oraz akcesoria od znanych i cenionych projektantów mody, takich jak Gucci lub Chanel. O godzinie 16:00 zaczyna się tzw. apres ski - jest to moment, w którym zaraz po zjeździe ze stoku można coś zjeść i napić się, a także zatańczyć do muzyki serwowanej przez profesjonalnego DJ-a.

Narty w Livigno

W Livigno każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które uwielbiają imprezy i zabawy, ale również dla tych, którzy lubią nieco spokojniej spędzać wolny czas albo chcą przyjechać tu na ferie z dziećmi.

Jeśli liczysz na coś więcej niż tylko zjazdy ze stoku, to z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą WinterEvent, firmy, która nie tylko oferuje wyjazdy na narty do Livigno, ale także organizuje wydarzenia, które odbywają się w trakcie pobytu w tym niezwykłym regionie. Możesz zatem liczyć nie tylko na ciekawe trasy zjazdowe, ale również na niezapomniane imprezy, jak na przykład Polish Days & WinterEvent Festiwal - koncert odbywający się na szczycie Alp, na którym występują znani, polscy artyści.

Doskonała organizacja całej wycieczki, niezliczone atrakcje, które są tam dostępne, a także niezwykle niska cena sprawią, że na pewno będziesz zachwycony. Również twoje dzieci nie będą żałować - nauczą się tu jeździć na nartach albo podniosą swoje umiejętności, a na dodatek spędzą czas na świetnej zabawie z rówieśnikami.

Studenci w Livigno

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś pojechać na narty ze znajomymi za granicę, to dla ciebie również znajdzie się idealna oferta. Wyjazdy studenckie na narty organizowane przez WinterEvent to nie tylko zjazdy po trasach, ale niezapomniane imprezy i bardzo atrakcyjne ceny. Miła atmosfera i ludzie w podobnym wieku to również gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych chwil, które czekają na ciebie w Livigno. Dlatego, jeśli chcesz się rozluźnić i spędzić przyjemnie czas, powinieneś już teraz znaleźć dla siebie idealną ofertę.

fot. materiały prasowe